• 30 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ביקשה אוכל מקשישה, אכלה לשובע ואז שדדה אותה

כתב אישום נגד תושבת י''ם, עביר מתיוס: ראתה שביתה של קשישה בת 87 פתוח, נכנסה, ביקשה ממנה אוכל ואחרי שהקשישה הגישה לה ארוחה חמה - שדדה אותה

קיבלה ארוחה חמה - ושדדה קשישה (צילום הדמיה: GERALT / PIXABAY)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום, רביעי, לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד תושבת ירושלים, עביר מתיוס בת 48, אשר ביצעה שוד אלים, לאור יום, כלפי אישה מבוגרת בת כ-87 בביתה בב"ש, לאחר שהיא הזמינה אותה לשולחנה ונתנה לה אוכל.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אביב דמרי, ב-7 במאי , נכנסה הנאשמת לביתה של המתלוננת שהיה פתוח באותה עת וביקשה אוכל. המתלוננת הזמינה את הנאשמת לשבת בשולחן האוכל, ניגשה אל המטבח והגישה לה אוכל חם.

בעת שישבו השתיים בפינת האוכל, הבחינה הנאשמת כי במדף ההליכון של המתלוננת מונח ארנקה של המתלוננת ומעליו עיתון. כעולה מכתב האישום, קמה הנאשמת לפתע ממקומה, נטלה את הארנק ודחפה את המתלוננת, שישבה מולה. כתוצאה מהדחיפה, נפלה המתלוננת ארצה והנאשמת ברחה מהבית עם הארנק, אשר הכיל 1000 שקלים.  בנה של המתלוננת, שישן באותה עת בבית, התעורר למשמע צעקותיה לעזרה של המתלוננת והחל לרדוף אחר הנאשמת עד שתפס אותה באמצע הרחוב. בשל העובדה שרצה לשוב ולעזור לאימו, ביקש  הבן ממכר שראה במקום, כי ישמור על הנאשמת, אך הנאשמת ברחה יחד עם הארנק והכסף.

כתב האישום מייחס לנאשמת ביצוע עבירת שוד. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשמת עד תום ההליכים המשפטיים נגדה.

בבקשת המעצר צוין, כי "המשיבה שדדה קשישה, בהיותה טרף קל עבורה, כשהיא תוקפת וגונבת את ארנקה של המשיבה בתוך ביתה. מעשיה של המשיבה מבוצעים דווקא, ולמרות כל כוונותיה הטובות של הקשישה שרצתה לתת אוכל למשיבה, ולמעשה המשיבה משיבה לה בביצוע שוד אלים".

תגובות

End of content

No more pages to load