• 07 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נחתמה אמנה לשיתוף פעולה בין ארגון קבלני הנגב לבין מכללת ספיר

רגע אחרי הרגיעה בדרום, התכנסה הנהלת ארגון קבלני הנגב יחד עם הנהלת מכללת ספיר והמרכז הטכנולוגי להנדסאים של המכללה לחתימה על אמנה משותפת למען קידום מקצועות הבניין בנגב ובישראל בכלל

נציגי מכללת ספיר עם הנהלת ארגון הקבלנים (צילום: יח"צ)

באמנה המשותפת החליטו הארגונים על מתווה לשיתוף פעולה הכולל ביצוע פרויקטים משותפים במסגרת תכנית פרקטיקום של הסטודנטים והסטודנטיות של המכללה, ארגון ימי עיון מקצועיים ועוד.

אלי אביסרור, יו"ר ארגון הקבלנים והבונים בדרום: "אני מברך על האמנה שנחתמה היום. מדובר בהצהרת כוונות אמיתית שלנו ושל המכללה למען מקצועות הבנייה בישראל. אני מאמין שיחד נביא להשתלבותם האיכותית של מאות הנדסאים חדשים ויחד נחזק את ענף הבנייה בנגב ובישראל".

נשיא מכללת ספיר, פרופסור עמרי ידלין, יחד עם מנהל בית הספר להנדסאים דודו שלמה ומנהל המסלול להנדסאי בניין ד"ר שטרית חתמו השבוע במכללה על אמנה משותפת עם הנהלת ארגון קבלני הנגב. באירוע בו השתתפו יו"ר הארגון, אלי אביסרור, המנכ"ל, צביקה ליבנה, מ"מ יו"ר הארגון, יוסי דלויה וחברי הנהלה נוספים הודיעו המשתתפים על כוונתם המשותפת לפעול. ליצירת חיבור ישיר בין האקדמיה לבין צרכי תעשיית הבניה.

במסגרת האמנה הוסכם על גיבוש תכניות הכשרה והעשרה באמצעות שילוב ידע עדכני וחדשני בתכניות הלימוד. בנוסף הודיעו השותפים על ביצוע פרויקטים משותפים במסגרת פרקטיקום ופרויקט גמר של הסטודנטים והסטודנטיות, ארגון ימי עיון מקצועיים, עידוד תעסוקת בוגרים ואירוח סיורים לימודים מקצועיים באתרי בנייה בדרום ועוד.

נשיא המכללה האקדמית ספיר, הפרופ' עמרי ידלין, אמר: "האקדמיה צריכה להיות קשובה לצרכי השטח. החיבור בין ארגון הקבלנים לבינינו מאפשר ליצור דברים חדשים. אנו נקיים מפגשי עבודה בצוותים כדי להפוך את הרעיונות שהועלו לתכנית עבודה".

עוד הוסיף ד"ר איתן שטרית, מנהל המגמה להנדסת בניין כי שיתוף הפעולה עם ארגון קבלני הנגב הוא בדיוק הממשק הנחוץ בין התיאוריה לפרקטיקה: "ניתן לראות שקפים בחדרי ההרצאות בלי סוף, אך הפרקטיקה בשטח היא אחד הגורמים המשמעותיים ביותר עבור הסטודנט". 

אלי אביסרור, יו"ר ארגון הקבלנים והבונים בבאר שבע והנגב: "אני מברך על שיתוף הפעולה עם המכללה האקדמית ספיר. האמנה שנחתמה היום היא צעד חשוב למניעת הגירת הנדסאים מהדרום למרכז. בעשור האחרון, זוכה הנגב לפיתוח כלכלי מואץ. בזכות פעילות שלנו, חברות בנייה רבות מהדרום לוקחות חלק בפרויקטים ואחראיות לפיתוח המואץ באזור. אנו רואים חשיבות רבה בפיתוח המקצוע ושמחים לפעול בשיתוף עם האקדמיה לחיזוק הענף ופיתוח מומחיותם של ההנדסאים החדשים"  

תגובות

End of content

No more pages to load