• 28 פברואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

האזינו לשיחת טלפון קורעת לב: ''הכלב שלך אצלי, קחי כסף במקומו''

פאי, כלבם האהוב של ליז וחמשת ילדיה, נלקח ממש ליד בית המשפחה. השבוע היא קיבלה שיחת טלפון ממספר חסום: ''הכלב נשאר אצלי, אביא לך כלב אחר במקום'', אמר הקול. ''אני חוששת שנפלתי קורבן לסחטן'', אומרת ליז

הכלב פאי. האם ישוב לביתו? (צילום סלולרי)

פאי הוא כלבם האהוב של ליז וחמשת ילדיה, מבאר שבע. לפני כמה ימים הכלב ירד מהבית - ונעלם. ''חיפשתי אותו בכל מקום -  וכלום. הוא ממש נעלם מטר מהבית. גידלנו אותו מאז שהיה גור, אני קשורה אליו מאוד וגם הילדים שלי, בהם ילד עם צרכים מיוחדים. הכלב מטופל, מחוסן, לא מתרחק מהבית אף פעם. לא ייתכן שהוא נעלם סתם כך. מישהו לקח אותו בכוח, חטף אותו'', אומרת ליז. ''האיש אמר שהוא מצא את הכלב ליד מקיף ג', שהכלב היה רזה, לא נראה לי. הוא קרא לו ולקח אותו ממש קרוב לבית שלי''. 

היא פרסמה את פרטי הכלב, שיש לו שבב מזהה, בלוחות מודעות ובאינטרנט. כעבור כמה ימים קיבלה שיחת טלפון, ממספר חסום, לא מזוהה. ''הכלב אצלי. מצאתי אותו ברחוב. הילדים שלי התאהבו בו ואני לא מוכן להחזיר אותו. אני אגיד לך מה אעשה: אני אביא לך כלבה אחרת שיש אצלי ואני מוכן לשלם כסף, אבל הכלב נשאר אצלי'', אמר האיש מהעבר השני שלי הקו. ''אני תמיד אוסף כלבים מהרחוב'', הוסיף.

האזינו לחלק משיחת הטלפון: ''הכלב שלך אצלי, קחי כסף במקומו''
​​​​​​​


ליז ניסתה להסביר לו שהכלב יקר ללבה וללב הילדים שלה, אבל האיש לא היה מוכן לשמוע. ''האיש התקשר ממספר חסום, בשעה 23:00, שומע אותי בוכה ומאבדת עשתונות והוא בשלו. הוא הציע לי כסף, ולתת לי כלבה שלו במקומו וזהו, מה שנשמע לי מאוד מוזר. יש לי תחושה שהוא מנסה לסחוט אותי, כי איך בן אדם מוכן לתת בכזאת קלות כלבה משלו ועוד לדבר על לתת לי כסף''.

''המספר שלו חסום ואין לי דרך לדעת מי זה. אני יודעת שהכלב אצלו, כי הוא נתן סימנים מאוד מדוייקים. הכלב מסומן בשבב, אבל יש מרפאות פירטיות בהן מוציאים את השבב הישן של הכלב ושמים שבב זיהוי אחר. אני רוצה לראות את הכלב, רוצה שהכלב שלי, שהוא כמו בן משפחה, שהוא כמו ילד בשבילי, יחזור למשפחה שלנו''.

בשיחת הטלפון קורעת הלב, שומעים את ליז מנסה לדבר אל לבו של האיש, שמסביר לה שהוא אוסף תמיד כלבים ושהילדה שלו נקשרה לכלב. לליז אין דרך לדעת מהיכן התקשר האיש, שגם לא היה מוכן לתת יותר מדי פרטים. 

''הילד הקטן שלי עצוב. הוא מתגעגע לכלב. לי הוא חסר מאוד. אני כל היום רק בוכה'', אומרת ליז. ''אני מוכנה לעשות הכל בשבילו, לא מבינה איך בן אדם יכול לעשות דבר כזה''.

''אם החוטף קורא את זה, אני רוצה להגיד לו שאני מוכנה לתת לו את קצבת הילדים שלי, רק שיחזיר את הכלב בריא ושלם. אני אשב איתו, אסלח לו, אבטל את התלונה במשטרה, העיקר שהכלב יחזור בריא ושלם. אני פונה ללב שלו. הכלב הזה הוא כמו ילד, הוא החבר הכי טוב של הילדים שלי, הבן שלי בא הביתה מהפנימיה, ראה את המיטה הריקה שלו ולא יכל לעמוד בזה והוא חזר לפנימיה. זה כלב שכאשר אני חולה, הוא יודע להניח את הראש בדיוק על המקום שכואב לי''.

''בבקשה, תחזיר לנו את פאי''. תגובות

End of content

No more pages to load