• 28 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שני תלמידי תיכון מקיף ו' בב''ש נעצרו בחשד לתקיפת מורה

מחקירת התקרית עולה, כי המורה העיר לאחד מהם על התנהגותו ולאחר מכן, על פי החשד, שני התלמידים תקפו ואיימו על המורה. הבוקר השניים הובאו בפני שופט

שני תלמידים נעצרו (צילום הדמיה: Oregon Department of Transportation / CC BY 2.0)

שוטרים עצרו שני תלמידים מבית ספר תיכון  מקיף ו' בבאר שבע,  אשר על פי החשד תקפו מורהשהעיר להם. דיווח אודות התקיפה הועבר למשטרת באר שבע. 

מתחקור של שוטרים עלה החשד כי שני תלמידים תקפו מורה לאחר שהעיר לאחד מהם על התנהגותו. התלמיד, מספרים עדי ראיה, ישב על מזגן וחברו צילם אותו.  תלמיד איים על המורה והשני השליך בפני המורה בקבוק מים. שני החשודים, בני 17 אותרו, נחקרו והובאו הבוקר בפני שופט. "משטרת ישראל רואה בחומרה רבה אירועי תקיפת עובדי ציבור ופועלת באפס סובלנות להרחקתם מהמרחב הציבורי של חשודים המעורבים באירועים אלו, למען מרקם החיים התקין", כך נמסר מהמשטרה.

ארגון המורים החליט להשבית את הלימודים בתיכון מקיף ו' לשעה אחת. הלימודים יחלו בשעה 9:00 ויום הלימודים ייפתח בשעת מחנך שתעסוק נושא אלימות. 

שני התלמידים שוחררו למעצר בית בתנאים מגבילים, עד לדיון בעניינם.

מוועד ההורים העירוני נמסר כי ''הנושא נמצא בחקירת משטרה. אנו הנהגת ההורים העירונית והבית ספרית נגד אלימות כלשהי כלפי תלמידים מורים הורים וצוות בית הספר. חובתנו שכל מי שמגיע למוסד החינוכי הן ללמוד והן ללמד שיחזור בשלום וללא פגיעה חזרה לביתו. לצערי קורים ויקרו מקרי אלימות בבאר שבע ובישראל, אך חובתנו כהורים וכמערכת חינוך לחנך לדרך ארץ וכיבוד הזולת באשר הוא''.

תגובות

End of content

No more pages to load