• 28 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אותרו שישה מטיילים שהקשר עימם אבד צפונית לדימונה

השישה נכנסו אתמול לנחל כמריר והקשר עימם נותק, מאחר ובמקום אין קליטה סלולרית. בשעות הצהריים, לפני כניסת החג, מתנדבי משטרת ישראל מיחידות החילוץ ערד והר הנגב איתרו אותם

כלי הרכב של המטיילים בנחל כמריר (צילום: משטרת ישראל)

בפעילות מתנדבי משטרת ישראל מיחידות החילוץ ערד והר הנגב אותרו בנחל כמריר, צפונית לדימונה, שישה צעירים אשר נותק עימם הקשר והם מחולצים כעת. דרכם אבדה במקום בו אין קליטה סלולרית.

במשטרת ישראל התקבלדיווח אודות העדרות שישה מטיילים עם כלי רכב שטח אשר יצאו לטיול לילי באזור נחל צפית/ נחל חימר ומאז לא נודעו עקבותיהם. מתנדבי משטרת ישראל מיחידות החילוץ ערד והר הנגב פתחו בסריקות. לפני זמן קצר הצעירים הנעדרים אותרו בנחל כמריר בידי מתנדבי משטרת ישראל מיחידת החילוץ ערד.

מתחקור ראשוני עולה כי הצעירים נכנסו לתוואי שטח קשה מאוד ולא מצאו את דרכם, מתנדבי משטרת ישראל מיחידת החילוץ ערד מובילים אותם החוצה. ''אנו פונים לציבור המטיילים לנהוג במשנה זהירות בכניסה לנחלים ולהתרחק ממקומות מועדים ותמיד לדווח לאיש קשר על מקום המצאם. בנוסף לא לשכוח להצטייד בכמות מספקת של מים, אמצעי קשר טעונים, גם אם יוצאים לטיול יומי מומלץ לקחת פנס למקרה חירום. על כל מקרה מעורר חשש יש להתקשר למוקד 100 של משטרת ישראל'', אומרים במשטרה.

תגובות

End of content

No more pages to load