• 28 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חוזר הביתה: צעיר מתל שבע שוחרר אחרי שנה מהכלא המצרי

''זאת יציאת מצרים שלנו'', אומר אביו הנרגש של יוסף אלעסם, בן 18, אשר נכלא על ידי המצרים משך שנה, בטענה כי פגע בכבודה של צעירה בסיני

חוף סיני (צילום: Nikolai Bakhmarov / CC BY 3.0)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפרלמנטרי

שלטונות מצרים שיחררו היום לפנות בוקר את יוסף אלעסם בן 18 וחצי מהיישוב הבדואי תל שבע בדרום הארץ. הצעיר ריצה תקופת מאסר של שנה ועשרה ימים בבית כלא בקהיר לאחר שהורשע כי בחוגש אפריל בשנה שעברה פגע בכבודה של צעירה שנפשה באתר רחצה בסיני.


לאורך כל התקופה יוסף טען לחפותו והצעירה המתלוננת אף הגיע לבית המשפט וביקשה לשחררו אך השופט לא נעתר לבקשה ושלח את אלעסם למאסר של שנה.
לברנזה news סיפר האב עסאם: "אתמול הודיעו לי בהפתעה כי יוסף יגיע למשטרת שארם א-שייח' בשעה תשע בערב הגענו לשם נרגשים והילד איננו ומודיעים לי כי הוא הועבר למשטרת טאבה לבסוף בשעה שלוש לפנות בוקר נפגשנו סוף סוף והסיוט הזה נגמר במהלך הנסיעה התרגשתי וצמרמורת  עברה בי שנזכרתי שזה כמו יציאת מצרים אצלכם היהודים"

עוד סיפר האבא: ניסינו במהלך השנה לפעול לשחרורו, הוצאנו כסף רב, אבל זה לא הצליח .עברו עלינו לילות ללא שינה שאתה יודע שהבן שלך לא נמצא לידך ואתה לא יודע על שלומו אחת לחודשיים הייתי מבקר אותו ובכל פעם סיוט הפרידה היה חוזר סוף סוף הסיוט נגמר ואנחנו נושמים בהקלה גדולה''.

תגובות

End of content

No more pages to load