• 28 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הרמת כוסית חגיגית

חברת נגב אקולוגיה קיימה את אירוע הרמת כוסית המסורתית שלה בקיבוץ משמר הנגב

גם בפסח הזה נוודא שעד כניסת החג נפנה את אחרון הפחים ונדאג שהרחובות בדרום יהיו נקיים"

אמר מנכ"ל חברת נגב אקולוגיה, ערן שמרלק לעובדי החברה באירוע הרמת כוסית לכבוד חג הפסח

ביום שני האחרון (15/4) חברת נגב אקולוגיה קיימה את אירוע הרמת כוסית המסורתית שלה בקיבוץ משמר הנגב. באירוע נכחו בכירים וראשי רשויות ביניהם: יו"ר חברת נגב אקולוגיה, אלי בן סימון, בעלי החברה, מוטי דנן, המנכ"ל, ערן שמרלק, ראש עיריית דימונה ויו"ר הרשות לפיתוח הנגב, בני ביטון, ראש מועצת רמת נגב, ערן דורון, ראש מועצת בני שמעון, ניר זמיר, ראש מועצת מיתר, שמעון מזוז ועוד.

אלי בן סימון, יו"ר חברת נגב אקולוגיה "נגב אקולוגיה במשך 12 שנה שמה לה למורה לחזק השותפות שלה עם המועצות והעיריות בדרום ועכשיו אנחנו מרגישים שזו שותפות אמיתית. במשך השנים אנו עושים מאמץ גדול כדי להיות גורם משמעותי במרחב בכל הקשור לאיכות הסביבה, הרחבנו את נושאי הפעילות שלנו והיום אנחנו בין החברות עם הגיוון הכי גדול בטיפול בסוגי פסולות עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

ערן שמרלק, מנכ"ל נגב אקולוגיה "בעוד מספר ימים נחגוג את חג הפסח ונקרא ההגדה. זה סמל של ההיסטוריה של העם היהודי. סמל של חירות. בנגב אקולוגיה יש פסיפס של אנשים מכל המינים והדתות שיוצאים לכל משימה כגוש אחד וחברה אחת. בשנה האחרונה עברנו כמה אירועים מאסיביים וכולם התגייסו לעבוד סביב לשעון כדי להתגבר על הבעיות . אני רוצה להתנצל בפני עובדינו שביום יום עם כל העומס הרב אנחנו לא מספיקים לומר לכם מילה אחת : תודה. גם בחג הזה נוודא שעד כניסת החג נפנה את אחרון הפחים ונדאג שהרחובות  בדרום יהיו נקיים, ואין יותר חשוב מזה""

במהלך האירוע, כמו בכל שנה, התקיים טקס חגיגי להוקרה של מצטייני החברה ולעובדים הוותיקים שמלאו להם עשר שנים בעבודה בחברה. לאחר ארוחת ערב עשירה נהנו המכובדים ועובדי החברה ממופע אמנותי

תגובות

End of content

No more pages to load