• 28 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קריאה דחופה: ארגון החסד ''נאיר'' מגייס תרומות לחג למשפחות נזקקות

לא להשאיר ולו משפחה אחת בב''ש שלא תחגוג פסח: ארגון החסד ''נאיר'', בראשותו של הרב יוסף חיים בצרי נמצא במירוץ נגד השעון לאסוף תרומות למאות משפחות נזקקות. אם אתם יכולים - פתחו את לבכם

לא להשאיר ולו משפחה נזקקת אחת ללא מזון לחג (צילום מסך)

לא להשאיר ולו משפחה אחת מעוטת יכולת ללא יכולת לקיים את סדר הפסח בהלכתו - זו המשימה שארגון החסד ''נאיר'', ברשות הרב יוסף חיים בצרי שליט''א לקח על עצמו. על פי הערכתו שונות, למעלה מ-1,500 משפחות בבאר שבע אינן מסוגלות, בשל קושי כלכלי, לרכוש לעצמן מזון בימים רגילים, שלא לדבר על ימי חג. אל המשפחות האלה מצטרפות מאות משפחות אחרות, הנקלעות לקושי זמני ופונות לא אחת למתנדבים בקהילה. 

וידאו: פניה נרגשת אל תושבי באר שבע והנגב

יאיר שושן, מנכ''ל ארגון החסד נאיר, נמצא בימים אלה במרוץ נגד השעון, בגיוס תרומות, על מנת לעמוד ביעד הלא קל: לגייס סכום של 200,000 שקלים, קודש לרכישת מזון לחג למשפחות מעוטות יכולת: ''נותרו 4 ימים. אני רוצה לקוות  שהצלחנו לגייס מספיק תרומות כדי שזה יספיק לכל המשפחות, שהצלחנו להגדיל את כמות האנשים שבוחרים לתת ולהעניק לאחר, שהצלחנו להאיר יותר ויותר בעולם, במדינה, בעיר, ברחוב, בשכונה ובפינת האוכל של אותו נזקק שהמתין לקבל מאיתנו את תווי הקנייה''. 

בארגון החסד מקבלים תרומה בכל סכום. תושבים בבאר שבע ובנגב תרמו כפי יכולתם, עד כה, כמעט 74,000 שקלים. יש מי שנתנו  ח''י שקלים ויש שתרמו אלפי שקלים, כאשר הכל נרשם ומנוהל בקפידה רבה. ''אני רוצה לקוות שהצלחנו להוכיח שוב פעם להקב''ה כמה המאחד הרבה יותר גדול ומשפיע מן המפלג ולחוות יותר את הכאב ממחסורו של האחר ולהתמלא מאושר כי לאחר כבר לא חסר''. בין היתר, מבקש הארגון לסייע לאותן משפחות אשר נרשמו ברגע האחרון, כאשר גילו שלא יוכלו להסתדר בעצמן. 

כיצד עוזרים: 
תרומות אפשר להעביר דרך הקישור
וכן דרך העברה בנקאית:
בנק לאומי 10
סניף: 922
מס' חשבון: 27790039


תגובות

End of content

No more pages to load