• 28 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עם גרביים במקום כפפות: תושב מהפזורה נתפס פורץ לבתים בשכונת רמות

התואר ''שכונה היוקרתית'' כבר מתחיל לעמוד בסימון שאלה: פורץ מהפזורה נעצר ברמות ואז התברר - זאת לא הפעם הראשונה שלו בשכונה.

ציוד הפריצה. גרביים במקום כפפות (צילום: דוברות המשטרה)

שוב פריצות הבשכונת רמות, שהפכה יעד מועדף לפשיעה, בשל האפשרות לברוח ממנה לשטחים פתוחים. ביום שלישי, סמוך לשעה 03:00 לפנות בוקר, התקבל במשטרת ישראל דיווח על חשד לפורצים בשכונת רמות בבאר שבע. שוטרים שהגיעו למקום פגשו באחד התושבים שסיפר להם כי התעורר אחרי ששמע את כלבו נובח ואז הבחין בחלון ביתו פתוח שעה שלמיטב זכרונו השאיר אותו סגור. השוטרים החלו לבצע  סריקות נרחבות במהלכן אותר חשוד מסתתר מאחורי כלי רכב.

החשוד עוכב לבדיקה וברשותו נתפסו כלי פריצה, חם צוואר, גרביים אשר על פי החשד שימשו ככסות לידיו ופנס יד. בנוסף גם שרשת זהב אשר זוהתה בידי המתלונן והוחזרה לו. מעצרו של החשוד, תושב הפזורה הבדואית בנגב בן 40, הוארך ומהלך החקירה עלה בידי החוקרים לקשור אותו להתפרצות נוספת.

אתמול, חמישי, עם תם מלאכת החקירה, הוגש כנגדו בידי התביעה המשטרתית כתב אישום בגין המיוחס לו.

למערכת ברנז'ה NEWS מגיעות לא מעט עדויות בדבר ניסיונות פריצה לבתים, לכלי רכב ולבתי עסק, בשכונה הבאר שבעית, הנחשבת יוקרתית, אך מכת הפריצות מתחילה להעמיד קביעה זו בסימן שאלה. תושבים ששוחחו עם מערכת, מספרים כי בשעות הלילה, עם רשת החשיכה, מעדיפים לוותר על תנועה במיוחד בחלק הצפון מזרחי, היכן שלדבריהם ארעו יותר פריצות.

תגובות

End of content

No more pages to load