• 21 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עיריית ב''ש תצדיע לעיתונאים בולטים שהחלו דרכם בעיר

כ-200 אנשי תקשורת, שהחלו את דרכם בבירת הנגב, ייטלו חלק באירוע שייערך בב''ש בסוף החודש. בין הבולטים: אופירה אסייג, בוקי נאה, שלומי אלדר ורינה מצליח

עיתונים בכירים שהחלו דרכם בנגב: אופירה אסייג (צילום: יח''צ), בוקי נאה (צילום: 102FM / CC BY SA 4.0)

אירוע התקשורת הגדול של השנה יתקיים ב-28 במרץ במרכז המורים בבאר שבע. מדובר באירוע הצדעה לתקשורת הבאר-שבעית לדורותיה בו צפויים להשתתף כ-200 עיתונאים, בהם רבים שעזבו את באר שבע לפני שנים רבות ואמורים להגיע לערב מלא נוסטלגיה.

בעיריית באר שבע מסבירים, כי במהלך שנות קיומה של באר שבע, יצאו משורותייה אנשי תקשורת מהטובים בישראל ורבים אחרים עשו את צעדיהם הראשונים בעיר וכיום משמשים כעיתונאים בכירים, עורכים ומנכ"לים של חברות תקשורת מובילות במרכז. בין אנשי התקשורת הבולטים שייצאו מבאר שבע: אופירה אסייג, בוקי נאה, שלי יחימוביץ', שלומי אלדר, רינה מצליח ואורי רווח - כולם עשו את צעדיהם הראשונים בתקשורת המקומית הבאר שבע ופרצו בגדול במרכז הארץ. 

''כאות הערכה והוקרה על פועלם של העיתונאים הבאר שבעים ועל תרומתם הרבה לתקשורת ולחברה בישראל, החליטה עיריית באר שבע לערוך ערב הצדעה במסגרתו יוענקו ל-5 מאנשי התקשורת הבולטים בארץ, פרס מפעל חיים על תרומה מיוחדת לתקשורת ולחברה בישראל'', אומרים בעירייה. העירייה תגלה את זהות מקבלי הפרס בערב האירוע עצמו.

תגובות

End of content

No more pages to load