• 21 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חזתה את העתיד? אלונה ברקת דיברה הבוקר על ''טילים על תל אביב''

רקטות נורו הערב על גוש דן. רק הבוקר פרסמה אלונה ברקת סרטון המדבר על ירי רקטות על תל אביב ומה תעשה מפלגתה. עיריית תל אביב פותחת הערב את המקלטים

הירי על תל אביב (צילום מסך מתוך סרטון שרץ ברשתות)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפרלמנטרי

הסלמה חריפה ומכיוון בלתי צפוי: אחרי שחודשים רבים תושבי הדרום היו אלה שחטפו רקטות ובלוני תבערה, הערב ירי רקטות רחב לכיוון תל אביב וגוש דן. תושבים בתל אביב מדווחים כי שמעו קולות נפץ וככל הנראה, היו ירוטים מעל העיר. דובר צה''ל מאשר כי היו שני יירוטים וגורמים פלסטינים מוסרים מידע דומה. 

בעקבות הירי על תל אביב, ראש העירייה, רון חולדאי, הורה לפתוח את המקלטים בעיר. גורמים צבאיים אומרים הערב, כי מדובר בתקרית חמורה, העלולה לדרדר את המרחב כולו. בעקבות האירוע, חמאס פינה את המפקדות שלו. תל אביב היא בבחינת קו אדום, שייאלץ את ראש הממשלה להנחית תגובה קשה על עזה. ראש הממשלה יצא בדקות הארוכות לקרייה, לצורך התייעצות בטחונית דחופה.  לעת עתה, (21:48), אין הוראות מיוחדות לתושבי הנגב, תושבי תל אביב נדרשים לעירנות. 

הירי על תל אביב, הערב (צילום וידאו שרץ ברשתות ללא ציון מקור)

 
דווקא הבוקר, אלונה ברקת, ממפלגת  הימין החדש, דיברה אודות נפילת טילים על גוש דן ופרסמה סרטון בנושא. "ביום שינחתו טילים על היכל נוקיה בתל אביב עזה תעלה באש. למה? ככה. ואני מתחייבת לעשות זאת''. הערב היא כבר ביקשה להוסיף: ''דין באר שבע כדין תל אביב''.

חזתה את העתיד? הסרטון של אלונה ברקת, מס' 3 בימין החדש  (יוטיוב)


תמיר עידן ראש מועצת שדות נגב, מסר לברנז'ה NEWS: ''זה בדיוק כדור השלג שאנחנו מדברים כבר תקופה ארוכה שבה אנו מאפשרים לחמאס או לחברייו לטפטף טילים או עפעפוניםאו פצצות למיניהם .וברור לכולם שהאמירות שנאמרו בעבר שעוטף עזה לא תל אביב מתבררות כלא נכונות ואני מקווה שהצבא יגיב בעוצמה''.

​​​​​​​''אני מבין שאם תהיה תגובה מצדנו המצב בדרום אצלנו עלול להדרדר ולכן אנו נערכים למוכנות לקראת הלילה שיבוא".

תגובות

End of content

No more pages to load