• 21 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בית מדרש של בית מוריה ייחנך בשכונה ה', במעמד ח''כ בצלאל סמוטריץ'

בית המדרש, שיפעל ברחוב טבנקין, ייחנך במרתון של לימוד תורה ופתיחת קמפיין מימון המונים להגברת פעילות העמותה. בטקס ישתתפו גם ראהעע ב''ש דנילוביץ', ואבי וורצמן ממייסדי העמותה

בית המדרש (צילום: בית מוריה), ח''כ סמוטריץ' (צילום: איתן פטולד / CC BY SA 3.0)

ביום ראשון הקרוב יחנך בית המדרש הראשון של עמותת בית מוריה בבאר שבע. לכבוד האירוע, העמותה תקיים במהלך היום מרתון של לימודי תורה ובמהלכו יכריזו גם על פתיחת קמפיין לגיוס המונים כדי לשפר ולהגדיל את פעילות העמותה. באירוע הפתיחה ישתתפו ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ', חה"כ בצלאל סמוטריץ', אבי וורצמן, ממייסדי בית מוריה, והנהלת העמותה.

לאחר שנה של עבודה, השבוע יחנך בית המדרש הראשון של עמותת בית מוריה. לכבוד הפתיחה החגיגית שתתקיים ביום ראשון,  תקיים העמותה במהלך היום מרתון לימודי תורה וכמובן טקס בשעות הערב במעמד ראש העיר רוביק דנילוביץ', חה"כ בצלאל סמוטריץ', אבי וורצמן ממייסדי העמותה ואורחים נוספים. במעמד טקס חנוכת בית המדרש, יכריזו בעמותה גם על פתיחת קמפיין גיוס המונים לטובת פעילות העמותה בבאר שבע. הקמפיין ירוץ למשך יומיים בלבד בהם כל תרומה פרטית תשתווה על ידי תורמים מחו"ל. עד כה הצליחו בעמותה לגייס כחצי מיליון ש"ח לטובת פרויקט בית המדרש. 

בית המדרש החדש, היושב ברחוב טבנקין 13 בשכונה ה' סמוך לבית הכנסת, יהפוך למרכז הרוחני-תורני החדש של העמותה ושם יתקיימו כל השיעורים ומפגשי האברכים. בעמותה כבר הכינו לוח זמנים שבועי המציע מגוון שיעורים ביהדות ותורה שיעברו בבית המדרש מדי יום, בין השעות 09:00 ועד 23:00 בלילה. בין השיעורים הקבועים ניתן למצוא שיעורים בסוגיות בתורה, הלכות תפילין, תורת הלבבות, שיעורים בנושאי חינוך וכמובן דרשה יומית של הרב שמעון כהן, ראש מוסדות בית מוריה.

בעמותה מברכים על הקמת בית המדרש ומזמינים את הציבור הרחב להגיע לטקס. ציון חדד, מנכ"ל עמותת בית מוריה בבאר שבע, מסר: "כבר שנים רבות מתכננת העמותה להקים בית מדרש חדש בעיר שיהפוך למקום מרכזי ללימוד תורה, ערכים וחינוך. השבוע, לאחר המתנה ארוכה, אני שמח להזמין את הציבור לטקס חנוכת בית המדרש החדש שלנו. מעבר לשיעורי דת ויהדות, נעסוק בבית המדרש גם בנושאי חינוך, משפחה וכדומה". לסיכום מסר חדד: "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה".


תגובות

End of content

No more pages to load