• 30 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

100 משרות חדשות בהיי טק: ענקית תשתיות התקשורת ECI חנכה מרכז בב''ש

ECI Telecom הינה ספקית מובילה ברמה עולמית של תשתיות רשת. המרכז בבאר שבע, בפארק גב ים, מעסיק 80 עובדים מבאר שבע ועוד כ-20 מחוץ לעיר

נציגי החברה עם ראש עיריית ב''ש, בחנוכת המרכז (צילום: יח''צ)

חברת ECI פתחה את מרכז הפיתוח החדש בפארק ההייטק "גב ים נגב" בבאר שבע במעמד ראש העיר רוביק דנילוביץ, מנכ"ל ECI  דריל אדוארדס ואבי יעקובוביץ' מנכ"ל גב ים.חברת ECI Telecom הינה ספקית גלובלית של תשתיות רשת עבור ספקי השירות המובילים ברחבי העולם.

לחברה מרכזי פיתוח בישראל  בהודו, סין וישראל. מרכז  הפיתוח של החברה שנפתח בפארק ההיי-טק גב-ים נגב עוסק בין היתר בפיתוח מוצרים לטכנולוגיית התקשורת העתידית 5G במהירויות גבוהות ומועסקים בו מעל ל-100 עובדים, מעל ל-80% מהם תושבי העיר באר שבע. ECI מצטרפת לקהילת החברות הפועלות בפארק ביניהן רפאל, Dell-EMC, אלביט מערכות, IBM, דויטשה טלקום ועוד המעסיקות כיום מעל ל-2,500 מהנדסות ומהנדסי היי-טק בבירת הנגב.

בבסיס הפעילות בפארק, עומד שיתוף הפעולה הייחודי בין חברות ההיי-טק לבין אוניברסיטת בן-גוריון הממוקמת בצמוד לפארק. את הפארק מקימה חברת גב-ים בשותפות עם עיריית באר-שבע ואונ' בן-גוריון.

בחודש האחרון החלו עבודות ההקמה של קריית אגף התקשוב של צה"ל בצמוד לפארק. בקרייה צפויים לשרת כ-5,000 חיילים ואנשי קבע מיחידות הטכנולוגיה העלית של צה"ל דוגמת מצו"ב וממרם.

מנכ"ל ECI דריל אדוארדס אמר באירוע: "אנחנו נרגשים מאוד לפתוח היום את מרכז הפיתוח החדש של ECI בפארק ההייטק "גב-ים נגב" בבאר שבע. לא היינו יכולים להתקיים כחברה ללא מרכז הפיתוח שלנו, בו מיטב המוחות עומלים על טכנולוגיית הg5. במהלך ההיסטוריה היו 20 רק טכנולוגיות ששינו את מהלך האנושות, כמו הגלגל, הדפוס והמטוס. רשת 5G הולכת לשנות את המציאות שלנו, בדיוק כמו אותן הטכנולוגיות, וECI עומדת בחזית העשייה."


תגובות

End of content

No more pages to load