• 21 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בואו ליריד הדירות, לקנות את בית חלומותיכם!

יריד הדירות הגדול של ישראל ייערך בבאר שבע, בין התאריכים 1-2/03.19. מיטב הקבלנים יציעו לכם פרויקטים משובחים ויסבירו למה כדאי לרכוש דירה בבאר שבע דווקא עכשיו

יריד הדירות של באר שבע (צילום: יח''צ)

בוא למצוא את בית החלומות שלכם ביריד הדירות הגדול של ישראל:  בין התאריכים 1-2/03.19 יתקיים יריד הדירות הגדול של באר שבע והסביבה, ויספק לכם את כל הסיבות למה לקנות דירה דווקא עכשיו. פריסת תשלומים, משכנתה חכמה, דירות החל ממיליון שקלים ועוד...והכל מרוכז במקום אחד למשך יומיים. האירוע יתקיים במתחם האירועים הינומה באר שבע ברחוב מקס נורדאו 1. בשישי בשעה 9:00-13:00 ובמוצ"ש 19:30-23:00. חניה חופשית במקום.

אנשים רבים מתלבטים האם כדאי לקנות דירה חדשה או להשכיר? מתי זה הזמן לקנות דירה? האם כדאי לקנות עכשיו או לחכות? התעוררות השוק מורגשת מאוד בעיקר עקב הבחירות הקרובות, סיום ההגרלות של פרויקט למשתכן וכן הצהרתו של אבי ניסנקורן יו"ר ההסתדרות אשר רץ בימים אלה לכנסת ויצא בהצהרה שיבטל את תכנית פרויקט למשתכן-  מה שיעלה את מחירי הדירות בשוק החופשי. 

היריד אשר יתקיים בעוד בתחילת חודש מרץ (01.03-02.03) ירכז את כל הפרויקטים והקבלנים המבוקשים  בבאר שבע ואופקים. על מנת לסייע בידיכם למצוא את דירת החלומות ריכזו עבורכם ביריד את כל הפרויקטים במקום אחד. זוהי הזדמנות בה תוכלו להגיע ולקבל את כל הטיפים, איך לקנות דירה  ללא טעויות. 

בין הקבלנים המובילים המשתתפים ביריד: אביסרור משה ובניו, י.ח דמרי,אזורים, אחים בוסקילה, אסום, ש.ב.ה, רייסדור, ארזים, אבני דרך, י.ל אוזן, האחים אוזן, חי רפאל, אופק שלי, אייל פרץ, פ.ע עמר, רביד חדד.... ועוד.

ביריד תוכלו למצוא מגוון של כל סוגי הדירות:  מבנייני בוטיק נמוכים, מגדלים, צמודי קרקע, וילות, קוטג'ים, בניה עצמית ועוד... כמו כן, רק במסגרת היריד תקבלו הטבות בלעדיות כמו למשל 100,000 ש"ח הנחה לרוכשים במעמד היריד, תנאי תשלום טובים ועוד.

שימו לב: כל משתתפי היריד יוכלו להיכנס להגרלה על מסך טלוויזיה במתנה. לפרטים ולהרשמה מוקדמת לחצו
http://lp6.me/Ok35V

הכניסה חופשית!

תגובות

End of content

No more pages to load