• 29 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נציגות לנגב: עו''ד עוז חיים שובץ במקום ה-26 ב''יש עתיד''

עוז חיים, בן 40, הצטרף למפלגה לפני שנתיים ומשמש כראש מטה ניו-מדיה שלה: ''אני רואה בהצטרפותי שליחות אמיתית למען דור העתיד''

עו''ד עוז חיים. מקום 26 ב''יש עתיד'' (צילום: יח''צ)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפרלמנטרי

באירוע חגיגי חשפה השבוע מפלגת "יש עתיד" את רשימת המועמדים שלה לכנסת ה-21. במקום ה-26 הוצב עו"ד עוז חיים, תושב באר שבע ,בנה של מנהלת מחוז הדרום לשעבר במשרד החינוך, עמירה חיים.

עוז, בן 40 נשוי לאורית ואב לשלושה הצטרף למפלגה לפני שנתיים ומשמש בקמפיין הנוכחי ראש מטה הניו מדיה ופעיל חברתי המקדם בין היתר יוזמות חינוכיות בתחומי הגנת הפרטיות וגלישה בטוחה ברשת.

לברנז'ה news אמר: "אני שמח להצטרף לנבחרת הטובה ביותר ולהיות חלק ממנה ברשימה לכנסת .כבן להורים שעוסקים כל חייהם בחינוך ובעשייה ציבורית וכיליד באר שבע שגדל והתחנך בעיר, אני רואה בזה שליחות אמיתית למען דור העתיד של מדינת ישראל, למען ילדינו שחיים בפריפרייה וצריכים להרגיש שוויון הזדמנויות מלא בכל התחומים ובתחום החדשנות בפרט. אותו אני מבקש במיוחד לקדם''.

"בשבועות הקרובים עד לבחירות וכפי שעשיתי בשנתיים האחרונות במפלגה אני מתכוון לעבוד בכל הכוח כדי שכולם יכירו את מצע מפלגת "יש עתיד" ויבינו שהנבחרת שלנו היא היחידה שיכולה וצריכה להוביל את מדינת ישראל".

לפי שעה ''חידת מיליון הדולר'' היא האם הלילה יכריזו שני ראשי המפלגות  - יש עתיד וחוסן לישראל -  לפיד וגנץ על איחוד, לאחר שמשעות הצהריים היום נועדו לפגישה חשאית בביתו של ראש מטה הבחירות של יש עתיד בסביון.

תגובות

End of content

No more pages to load