• 01 אוקטובר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בגלל ניירת: החולה הסיעודי מב''ש נלקח לאיכילוב - והוחזר בלי בדיקה

תושב ב''ש, במצב סיעודי, נזקק לבדיקה דחופה באיכילוב, אבל רק אחרי שהובהל באמבולנס מב''ש לתל אביב, התברר לרעייתו כי ההתחייבות לא אושרה והוא נאלץ לשוב על עקבותיו. רק לפני שעה קלה, הושג האישור

ממתין לאישור המיוחל: שחר במשרדי קופ''ח לאומית (צילום סלולרי)

שחר (שמו המלא שמור במערכת), בן 43, מבאר שבע, הפך סיעודי בעקבות תאונה בשנת 2013. אתמול הוא היה אמור לעבור בדיקה נוירולוגית בבית החולים איכילוב בתל אביב, בהמלצת רופאו, בעקבות מצבו. משפחתו לא חסכה בזמן והבהילה אותו באמבולנס בשעת לילה. ''כשהמשפחה הגיעה לאיכילוב, התברר לה שההתחייבות בגין הבדיקה שהייתה אמורה להגיע מקופ''ח לאומית לא נחתמה. הם חיכו שם שעות ארוכות ובסופו של דבר, נאלצה לשוב על עקבותיהם'', מספרת ידידת המשפחה שהתלוותה אליהם.

''איך מטרטרים בן אדם במצב כזה? הוא חולה סיעודי מורכב, הרופא אמר שיש לבצע את הבדיקה בדחיפות, לא חיכינו, לקחנו אותו לאיכילוב בשעה 21:00, כי הצליחו לפנות לנו תור בשל דחיפות המקרה. אבל אז התברר שלא נשלחה התחייבות ולא היה ניתן לבצע את הבדיקה. אחרי כמה שעות חזרנו לבאר שבע, מאוחר בלילה'', מספרת ידידת המשפחה בשיחה עם ברנז'ה NEWS.

וידאו: שחר ומשפחתו ממתינים לניירת (צילום סלולרי)
​​​​​​​''הבוקר הלכנו למשרדי קופ''ח לאומית, כעוסים מאוד בשל מה שקרה. למה לנהוג כך באדם סיעודי במצב מורכב. אם אדם נשלח לבדיקה דחופה, שידאגו לניירת אחר כך ולא להיפך''.

היום, סמוך לשעות הצהריים, מסר דובר הקופה, כי הבדיקה אושרה. מדוברות קופ''ח לאומית נמסר: ''אנחנו מתנצלים על הטירחה ועוגמת הנפש שנגרמה למבוטח.האישור הסופי התקבל היום והוא יעבור את הבדיקה בהקדם''.

תגובות

End of content

No more pages to load