• 04 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מרכז האונקולוגיה בסורוקה פתח שעריו. המטופל הראשון: תושב נחל עוז

איתן טוביה, תושב נחל עוז, הוא המטופל הראשון במרכז לטיפול במחלת הסרטן, שנחשב למוביל מסוגו בישראל

איתן טוביה, המטופל הראשון יחד עם ד"ר איתי לוי (צילום: דוברות סורוקה)

איתן טוביה, תושב נחל עוז, הוא המטופל הראשון במרכז לגסי הריטג' לאונקולוגיה ומכון ד"ר לארי נורטון בסורוקה שפתח הבוקר את שעריו. המרכז לאונקולוגיה שמציב סטנדרט חדש בישראל של שירותי רפואה בתחום האונקולוגיה. 

המרפאות ואשפוזי היום לאונקולוגיה והמטולוגיה פתחו היום, ראשון, את שעריהם למטופלים במרכז לגסי הריטג' לאונקולוגיה ומכון ד"ר לארי נורטון בסורוקה. ''המרכז מצעיד את המערכים לאונקולוגיה, להמטולוגיה ולכירורגיה אונקולוגית בבית החולים לעידן חדש ומהווה ציון דרך היסטורי לתושבי הנגב בפרט ולתושבי הארץ בכלל, בכל הנוגע לטיפול ולחקר של תחלואת הסרטן'', אומרים בסורוקה.

וידאו: חנוכת המרכז (צילום: דוברות סורוקה)
​​​​​​​

מרכז לגסי הריטג' לאונקולוגיה ומכון ד"ר לארי נורטון, מהווה מרכז כוללני לטיפול ולחקר מחלת הסרטן ואמור לתת מענה משופר בטיפול במחלת הסרטן בנגב. במרכז מוענקים  טיפולים באיכות הרפואית הטובה ביותרש ובטכנולוגיות הרפואיות המתקדמות.

בחוד החנית של מרכז לגסי הריטג' לאונקולוגיה ומכון ד"ר לארי נורטון בסורוקה  עומדים פרופ' יצחק אביטל, מנהל המרכז, שמביא עימו לסורוקה את הניסיון הרב שצבר הן בתחום ניהול מרכזי סרטן בעולם, בתחום הכירורגיה האונקולוגית ומחקר תאי גזע סרטניים יחד עם פרופ' ניר פלד, מנהל המערך האונקולוגי, ד"ר איתי לוי, מנהל המחלקה ההמטולוגית בסורוקה ואנשי הצוות הנוספים במרכז.
פרופ' אביטל נולד וגדל בבאר שבע וחזר אליה אחרי קריירה רבת שנים בבתי חולים בארצות הברית.

איתן טוביה הוא המטופל הראשון, תושב נחל עוז: "יום זה מרגש ביותר עבורי. המקום ותנאי הטיפול הם ברמה גבוהה מאוד והחוויה הטיפולית שונה לגמרי.  מאז ומתמיד הצוות הטיפולי העניק טיפול מיטבי ובאדיבות רבה.  האכסניה הראויה שנכנסנו אליה, זה מה שהופך את חווית הטיפול למושלמת.רואים אור בכל מקום  אליו מביטים וזה יחד עם הצוות המדהים שמטפל בנו- מרחיב את הלב". 

פרופ' יצחק אביטל, מנהל מרכז לגסי הריטג' לאונקולוגיה ומנהל מחלקה כירורגית א' בסורוקה: "זהו יום היסטורי ומרגש. מבחינתי זו שליחות להוביל את  מרכז לגסי הריטג' לאונקולוגיה ומכון ד"ר לארי נורטון  למרכז המוביל בארץ ובין המובילים בעולם, ביחד עם הצוות המקצועי הקיים במערך. מדובר במרכז כוללני, שבו תתבצע העבודה באשכולות בהתאם לסוג המחלה ויינתן טיפול מותאם אישית בהתאם לסוג הגידול והגנטיקה של המטופל, תוך מתן דגש על חוויית המטפל והמטופל כמקשה אחת. המרכז יאפשר לתושבי הדרום לקבל את הטיפול האיכותי והמיטבי מהצוותים המובילים בארץ וקרוב לבית". 

ד"ר שלומי קודש, מנהל המרכז הרפואי סורוקה: "זהו יום היסטורי וחשוב לתושבי הנגב ולמטופלים האונקולוגיים. אני מודה לכללית ולתורמים  על שאפשרו לנו להעמיד תשתית שבה מוענק טיפול רפואי איכותי ומקצועי בתנאים ראויים, מהטובים שיש כיום בארץ ובעולם. איכות הגבוהה של הטיפול הרפואי, הנסיון של הצוות הרפואי והסיעודי במערך, שאין שני לו בארץ, בצירוף תנאי טיפול מתקדמים – מציבים את מרכז לגסי הריטג' לאונקולוגיה ומכון ד"ר לארי נורטון בסורוקה כאחד מהמרכזים המובילים ביותר ברפואה האונקולוגית. אני מאחל לכולנו שלא נזדקק לשירותי המרכז, אך מברך על כך שהשירות קיים כעת ברמה גבוהה זו".

תגובות

End of content

No more pages to load