• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ביקש סמים מעובר אורח וכשלא קיבל, הרג אותו

כתב אישום הוגש הבוקר נגד קונסטנטין בורובסקי שהרג במכות בקבוק את ביהודה נימרוד בן עטר ז''ל, סמוך לקיוסק ברחוב אלפסי בב''ש בדצמבר האחרון

הזירה בה הנאשם הוכה למוות (צילום: דוברות זק''א)

כתב אישום הוגש הבוקר, בבית המשפט בבאר שבע, נגד קונסטנטין בורובסקי, בן 26, הנאשם בהריגתו של יהודה נימרוד בן עטר ז''ל, ב-23 בדצמבר, סמוך לשעה 21:00, בקרבת הקיוסק ברחוב אלפסי, בשכונה י''א בבאר שבע. 

מכתב האישום עולה, כי ב-23 בצדמבר, סמוך לשעה 21:00, הגיע הנאשם בסמוך לקיוסק ''24'', ברחוב אלפסי, בשכונה י''א בבאר שבע, שם פגש ביהודה נימרוד בן עטר. הנאשם פנה אל המנוח ושאל אותו האם הוא "מוכר" כשכוונתנו הייתה לסמים, המנוח השיב לו שלא. הנאשם בתגובה אמר לבן עטר מילים בנוסח: "תמכור לי, ראיתי שמכרת". בן עטר השיב לנאשם שאין לו כלום וכי לא מכר. על רקע זה החל ויכוח בין השניים שכלל בין היתר קללות הדדיות.  בהמשך, הנאשם תקף באגרופים את המנוח בפניו וכן היכה את המנוח עם בקבוק בירה מזכוכית שהחזיק בידו.  כתוצאה ממעשי הנאשם המנוח נפל על המדרכה במקום. 

וידאו: זירת האירוע, זמן קצר לאחר מציאת גופתו של בן עטר ז''ל (צילום: דוברות זק''א)
​​​​​​​


במקביל להגשת כתב האישום, הפרקליטות ביקשה לעצור עד תום ההליכים את בורובסקי, העצור מה-2 בינואר.

בורובסקי המשיך ותקף באגרופיו את המנוח בעודו שוכב על המדרכה ומנסה לקום על רגליו וכן בעט במנוח באזור ראשו וביתר חלקי גופו.     בשלב זה הנאשם עזב את המנוח בעודו חבול מתקיפתו על המדרכה והחל ללכת ברחוב מצדה בבאר שבע.   בן עטר קרא אחר הנאשם "תחזיר לי את הפלאפון שלי" , קם על רגליו והלך אחרי הנאשם ברחוב מצדה עד שהגיע אל הנאשם. הנאשם הבחין במנוח שהגיע אליו ושב ותקף אותו באגרופו בפניו. 

כתוצאה ממעשי הנאשם ,המנוח נפל על המדרכה ואיבד הכרתו. הנאשם ניסה להעיר את המנוח ללא הצלחה. בשלב זה הגיעו אנשים נוספים למקום אשר הזעיקו את המשטרה ומד"א והנאשם עזב את המקום עוד טרם הגעת מד"א.  עם הגעת מד"א למקום נאלץ הפרמדיק לקבוע את מותו של המנוח שכבר היה ללא רוח חיים.  

מכתב האישום עולה כי כתוצאה ממעשי הנאשם נגרמו למנוח: פצעי שפשוף רבים ודימומים בקרקפת העורפית ובפניו, שבר בשלד האף ודימומים במערות הפנים, שפכי דם תת-לחמתיים בלחמיות גלגלי העיניים והעפעפיים, קרעים בריריות הפה, דימומים בשרירי הלשון, בקע דיסק בחוליות הצוואריות.  

בכתב האישום נטען כי מעשי הנאשם גרמו בין היתר לחבלות קהות בראש המנוח אשר הביאו לדימום תוך גולגלתי כולל באזור גזע המוח שהביא למותו של המנוח.  הנאשם במעשיו גרם באדישות למותו של המנוח. 


תגובות

End of content

No more pages to load