• 09 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''לי היו נותנים דוח על דבר כזה, להם, כנראה, מותר הכל''

סרטון שהועלה לרשתות החברתיות, העלה את חמתם של הגולשים: רכב של עיריית ב''ש מחנה באדום לבן ומוריד נוסע על הכביש. בעירייה מסבירים: ''הנהגת עצרה לשניות ספורות''

הרכב עוצר באדום לבן ומוריד נוסע (צילום מסך)

סרטון מצלמת דרך, בו נראה רכב מעיריית באר שבע עוצר באדום לבן ומוריד נער מהדלת השמאלית (זו שפונה לכביש), עורר את חמתם של הגולשים, שאומרים שאם מי מהם היה נוהג כך, היה חוטף קנס.

וידאו: תיעוד מצלמת הדרך (הילוך רגיל והילוך איטי)
​​​​​​​


הסרטון צולם ביום רביעי, בשעה 9 בבוקר ועלה לרשתות החברתיות ועורר ביקורת רבה, היות ואחת התלונות הנפוצות בבאר שבע היא בדבר אכיפת יתר של נושא החניה. בשנת 2017 לבדה, כך נמסר בישיבת מועצת עירייה, עמדו ההכנסות מדוחות חניה על כ-17 מיליוני שקלים. 

''ראיתי את הרכב חונה, יורד ממנו צעיר מהצד של הכביש, שזה מסוכן, כשהרכב באדום לבן. חשבתי שלא ראיתי טוב, אבל סרטון מצלמת הדרך מראה זאת בבירור'', נמסר לנו. נהג, שקיבל דוח בעיר העתיקה בזמן שמסר חבילה לקיוסק, ראה את הסרטון וסיפר לנו: ''ירדתי מהאוטו שניה, לתת חבילה לקיוסק - וחטפתי דוח. אם יש חוק בבאר שבע, החוק אמור להיות גם עבור הפקחים''. 

מעיריית באר שבע נמסר בתגובה:  ''מבדיקה שערך אגף הפיקוח בנושא, עולה כי אין מדובר בחניית רכב כפי שמוגדר בחוק. יש לציין,  הפקחית כלל  וכלל לא ירדה מרכבה  ומי שירד מן הרכב הוא נוסע. הרכב עצר לפרק זמן קצר ביותר וכאמור לא חנה במקום''.


תגובות

End of content

No more pages to load