• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דנילוביץ' בכנס ''אימפקט'': ''הרשות המקומית לא יכולה לעשות הכל''

''בעולם החדש גם לחברה האזרחית, לרשויות המקומיות ולמגזר העסקי יש אחריות משותפת לחולל שינוי'', אמר רוה''ע ב''ש בכנס בו השתתפו צעירים מהנגב, המבקשים לחולל שינוי

ראש עיריית ב''ש בכנס (צילום: יח''צ)

כ-200 משתתפים הגיעו הבוקר, חמישי, לכנס "אימפקט נגב" שנפתח במעמד ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ', אודלייה קרוצ'י, מנכל"ית קרן נס, ד"ר מוחמד אלגבארי, ראש מועצת חורה לשעבר, ראש עיריית רהט פאיז אבו סהיבן ,יוהן אטלן מנכ"ל מועצת הנגב ובעלי תפקידים מובילים בנגב. 

הכנס נערך ביוזמת פורום ארגוני צעירים בנגב ומועצת הנגב, בשיתוף פעולה עם מנהיגות אזרחית, קולות בנגב, קרן גנדיר, אגודת הסטודנטים בבן גוריון וג'וינט ישראל.

מתוך הדיונים בכנס (מקור: פייסבוק)
​​​​​​​


מטרת הכנס הינה להוות נקודת מפגש ודיון בין ארגוני צעירים, חברה אזרחית ורשויות מקומיות בנושא השפעה ואחריות משותפת, וכן  לספק במה לדון ולהתייעץ בנושא שינוי עמוק ורחב היקף, "אימפקט", באמצעות שולחנות עגולים בין מגזריים, בהם ישתתפו נציגי הארגונים, רשויות מקומיות וצעירים וצעירות.  הכנס כולל הרצאות בסגנון TED קצרות והצגת נייר עמדה לביסוס וחיזוק הצעירים בנגב של פורום ארגוני צעירים בנגב. 

ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ': "הרשות המקומית לא יכולה לעשות הכל. בעולם החדש גם לחברה האזרחית, לרשויות המקומיות ולמגזר העסקי יש אחריות משותפת לחולל שינוי".

מנכ"ל מועצת הנגב, יוהן אטלן: "אנו שמחים להוביל את הפקת כנס אימפקט ומברכים על הצלחתו המרשימה שכן הכנס משקף את פעולותינו וערכינו: שיתוף פעולה כוללני בין ארגוני חברה אזרחית, צעירים ורשויות מקומיות הוא הסיפור של מועצת הנגב שהוקמה בכדי לעשות אימפקט נגב. המועצה רואה חשיבות רבה בעידוד ופיתוח של קשרים אלו כחלק מהאינטרס המשותף של תושבי הנגב".

תגובות

End of content

No more pages to load