• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

החלום של רות כהן מב''ש: ''שמישהו ייקרא לי אמא''

רות נשאה לפני עשר שנים ועברה טיפולים קשים על מנת להיכנס להריון. התקווה החידה שלה: טיפול יקר בחו''ל. בימים אלה נעשה עבורה מסע מימון המונים

רות כהן ובעלה (צילום מסך)

רות כהן מבאר שבע נישאה לפני 10 שנים, אך לא הצליחה להרות. ''אלה עשר שנים של סבל יומיומי, של ציפייה, של שאלות קשות מהסביבה ושל עיניים מוצפות דמעות בכל פעם שיוצא לנו לראות תינוק'', אומרת רות. לדבריה, היא עברה כל טיפול אפשרי: ''כלום לא הפחיד אותי בדרך. שום כאב. שום אי נעימות. העיקר שאזכה גם אני לשמוע קול של ילד או ילדה שקוראים לי ׳אמא׳''.

רות כהן ובעלה בסרטון בו מסבירים את מצבם


רות סובלת מבעיה רפואית נדירה, אשר לא ניתן לטפל בה בישראל. ''הפתרון היחיד שלנו הוא טיסה לבית חולים בטקסס בארה״ב, שם נעבור באופן פרטי את הטיפול שיזכה אותנו בעזרת השם בילד. הטיפול, הטיסות, ועלויות השהייה הבסיסית מגיעים לסכום של למעלה מ-50,000 דולר. אין לי משאלות גדולות, רק בקשה פשוטה. אני רוצה להיות אמא.
אני רוצה ילד לקום אליו בלילה ולחבק אותו שלא יפחד. אני רוצה ילד להסביר לו בכל יום כשיחזור מהגן כמה הוא מיוחד וכמה, כמה חיכיתי לו''.

לפרטים נוספים כיצד לתרום - בקישור הזה

עד כה גויסו ‏147,414 שקלים מתוך 300,000 ונכון לכתיבת שורות אלה, 1166 אנשים תרמו למימון הטיפול היקר. נותרו 20 ימים עד לסיום מסע ההתרמה. 


תגובות

End of content

No more pages to load