• 09 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הותר לפרסום שם אחד מנרצחי הפיגוע: סמ"ר יובל מור יוסף ז"ל, מאשקלון

סמ''ר מור יוסף התנדב להחליף את חבריו ליחידה, כדי ינוחו והמשיך לשמור, למרות שהיה אמור לצאת לחופשה - ונורה למוות בידי מחבל. ראש עיריית אשקלון: ''למרות הקשיים, בחר להתגייס... זה מעבר לציונות''

סמ''ר יובל מור יוסף ז''ל (צילום: מתוך רשת חברתית)

הותר לפרסום שמו של חייל צה''ל שנרצח בפיגוע הבוקר, בגבעת אסף: סמ"ר יובל מור יוסף ז"ל, תושב אשקלון. נודע, כי יובל היה אמור לצאת לחופשה אחרי שעשה משמרת לילה, אך התנדב להחליף את חבריו לפלוגה, כדי שאלה יצברו שעות שינה. 

ראש העיר אשקלון, תומר גלאם, ספד לחייל שנרצח בפיגוע: ''מדובר במשפחה ערכית שחווה ביום יום קשיים לא פשוטים... משפחה שמגדלת שני ילדים בעלי צרכים מיוחדים. החייל הוא הבן היחיד. למרות הקשיים הוא בחר להתגייס ליחידה בה שירת. זה מעבר לציונות ולמה שחווים בצבא".

הערב נפתח בית הספר מקיף אמית ב', בו למד יובל, על מנת לאפשר לחבריו, היוצאים לחופשה, להיות יחדיו ברגעים הקשים.

הבוקר שלח יובל ז''ל הודעה בוואצאפ לחברו : ''אם אתה עובר בגבעת אסף אל תשכח אותי אחי''. אתמול הוא שלח הודעה אחרת, בה עדכן את חברו על חיסול המחבל שביצע את הפיגוע בעפרה, בתחילת השבוע. "לילה ארוך לפנינו", כתב. אביו, מוטי מור יוסף, ביקש מהציבור לכבד את זכר בנו ולהגיע בהמוניו להלוויה שתתקיים מחר, שישי. טרם נקבעה שעה להלוויה.

דובר צה''ל מסר כי: ''שני לוחמי צה"ל נפלו היום (ה') ולוחם נוסף נפצע באורח קשה בפיגוע הירי בצומת אסף, לאחר שמחבל פתח בירי בטרמפיאדה בצומת לעבר הלוחמים שהיו במקום. הודעה נמסרה למשפחות הלוחמים. צה"ל משתתף בצער משפחות הנופלים וימשיך ללוותן ואת משפחות הפצועים''.

תגובות

End of content

No more pages to load