• 06 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

טיול החנוכה הסתיים באסון: אריה להב, ממייסדי ניר עוז, נהרג בתאונה

מחקירה ראשונית עולה כי שני כלי רכב התנגשו חזיתית בכביש 2410. מותו של להב נקבע במקום, נכדתו, שהייתה איתו ברכב, פונתה במסוק לסורוקה ומצבה קשה

אריה להב ז''ל (צילום באדיבות המשפחה), זירת התאונה (צילום: דוברות מד''א)

תאונה קטלנית סמוך לעין השלושה: בשעה 07:17 התקבל דיווח במוקד מד"א במרחב נגב על ת.ד בכביש 2410, מעין השלושה לכיוון כיסופים. חובשים ופראמדיקים של מד"א טיפלו בשלושה פצועים במצב קשה, אשר אחד מהם היה מחוסר הכרה. מסוק הוזנק לאירוע.

ההרוג בתאונת הדרכים הבוקר בכביש 2410 במועצה אזורית אשכול הוא אריה להב בן 80 מקיבוץ ניר עוז שבעוטף עזה, מוותיקי ומייסדי הקיבוץ. נכדתו בת ה-9 ששהתה איתו ברכב נפצעה באורח קשה. 

הנכדה אינה תושבת האזור ושהתה עם הסבא במהלך חופשת החנוכה.  לאריה חמישה ילדים, שניים מהם מתגוררים במועצה האזורית אשכול (עין הבשור) ו-13 נכדים. ''מועצה אזורית אשכול המומה וכואבת את מותו של אריה להב, מוותיקי המועצה, ומשתתפת בצער העמוק של  המשפחה ושל קהילת ניר עוז. צוותי המקצוע במועצה מלווים בשעה זו את הישוב ואת המשפחה ומסייעים ככל שנדרש'', אומרים הבוקר במועצת אשכול, עם היוודע דבר האסון.

פראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר כבן 80 והעניקו טיפול רפואי לשני פצועים במצב קשה, בהם ילדה כבת 9 עם חבלות בראש ובגפיים וגבר כבן 40 עם חבלות בחזה ובגפיים, שפונו במסוק מד"א לבי"ח סורוקה.

וידאו: זירת התאונה (צילום: דוברות מד''א)
​​​​​​​


חובשת בכירה במד"א איילת רם סיפרה: "מדובר בתאונת דרכים קשה בין 2 כלי רכב פרטים. אחד מהרכבים היה בשולי הכביש כשבתוכו 2 נוסעים, הנהג היה מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, ביצענו בו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותו, ילדה שהייתה גם כן ברכב ונפגעה באורח קשה טופלה בשטח ופונתה במסוק מד"א לבי"ח סורוקה יחד עם נהג הרכב השני שהיה לכוד וחולץ כשהוא סובל מחבלות קשות בפלג גופו העליון''.

במשטרה אומרים כי מתחקור ראשוני של שוטרים שהגיעו למקום עולה כי ככל הנראה מדובר בתאונה חזיתית. המשך החקירה ייעשה בידי בוחני תאונות דרכים ממרחב הנגב.

תגובות

End of content

No more pages to load