• 16 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אכזריות ללא גבולות: המשפחות הסתכסכו - וירו בסוסים

שתי משפחות מערערה שהיו מסוכסכות פחתו בקרב יריות. את מחיר העימות שילמו סוס וסוסה, שנפגעו מהירי. וטרינרים של משרד החקלאות קבעו את מות הסוסה ואילו הסוס פונה לטיפול

משמאל, הסוסה הפצועה שנפטרה מאוחר יותר מפצעיה. מימין, הסוס הפצוע שנלקח לטיפול (צילום: משרד החלקאות)

מפקחי משרד החקלאות פינו שני סוסים, שנפגעו כתוצאה מירי ביישוב ערערה, סמוך לדימונה. ההשערה, מדובר ככל הנראה בתוצאה עצובה לסכסוך בין משפחות. במקום נכחו 2 סוסים, זכר ונקבה, שותתים דם, הפצועים בבטנם וצווארם. הסוסה, שסבלה מכאבים עזים למרבה הצער לא שרדה ומתה בשטח. הסוס, שנפצע קשה, הועבר באופן מידי על ידי המפקחים אל בית החולים הווטרינרי שבאזור. הנושא הועבר להמשך טיפול המשטרה.

הסיפור החל בתלונה של הווטרינרית הרשותית של המועצה על מצבם הרע של הסוסים. עם קבלת התלונה במשרד החקלאות, יצאו מפקחי המשרד בליווי רופאת הסוסים של המשרד וכוחות משטרה למקום ומצאו סוסה עם שני פצעי ירי בטן, שאיבדה כמות גדולה של דם וסבלה מכאבים עזים. כתוצאה מכך, קבעו הווטרינרים כי יש לטשטשה, ולמרבה הצער, למרות מאמצי הטיפול, היא מתה בשטח. כמו כן, נמצא בשטח סוס ממין זכר עם פצע ירי בצוואר, העומד על רגליו. הסוס פונה באופן מידי על ידי המפקחים לטיפול בבית החולים הווטרינרי. בבית החולים הוברר כי הסוס ניצל למרות שהקליע חדר אל גופו בצוואר, והחטיא רק בס"מ אחדים כלי דם ראשיים, אשר פגיעה בהם הייתה מובילה למותו המידי. הסוס עבר טיפול ועתה הוא בהתאוששות ומעקב צמוד בבית החולים, ומשם יעבור למתקן מוגן של משרד החקלאות להמשך החלמה ושיקום.

תגובות

End of content

No more pages to load