• 26 אוקטובר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יו''ר חדש בהתאחדות התעשיינים מרחב הנגב

אמיר הדס, מנכ"ל ובעלי חברת ת.מ.צ תעשיות מיחזור צמיגים, מחליף את היו"ר היוצא, אבינועם שקד, מנכ"ל חברת שריונית חסם

הנהלת התאחדות התעשיינים במרחב דרום עם היו'' ר החדש (צילום: עוזי אברהם)

האסיפה הכללית של מרחב דרום בהתאחדות התעשיינים נערכה בבאר שבע. לאירוע, שהתקיים בסמילנסקי בוטיק בעיר העתיקה הגיעו עשרות מנהלי ובעלי מפעלים ותעשייה מכל מרחב דרום. במהלך האסיפה הוכרז יו"ר המרחב החדש, אמיר הדס בפה אחד. יחד עם אמיר הוכרזו גם חברי הנהלת המרחב החדשים.

כמאה מנהלי ובעלי מפעלים הגיעו בשבוע שעבר לאירוע האסיפה הכללית של התאחדות התעשיינים מרחב דרום. האירוע מתקיים פעם בשנתיים ובמהלכו מצביעים על יו"ר המרחב החדש ועל חברי ההנהלה שיהיו אחראיים על ניהול מרחב דרום לשנתיים הבאות. את האסיפה אירגן וניהל מנכ"ל מרחב דרום בהתאחדות התעשיינים, אביב חצבני.

בתחילת האסיפה הוכרז בפה אחד יו"ר מרחב דרום החדש, אמיר הדס, מנכ"ל ובעלי חברת ת.מ.צ תעשיות מיחזור צמיגים. אמיר יחליף את היו"ר היוצא, אבינועם שקד, מנכ"ל חברת שריונית חסם.

לתעשיינים שהגיעו לאסיפה, במתחם סמילנסקי בוטיק, חיכו שלישיית מיתר של הסינפונייטה הישראלית באר שבע. לאחר ההצבעה עלה לבמה דר' גיא בכור, מומחה למזרח התיכון, להרצאה על ההתרחשויות בשנים האחרונות ועל עתידה המדיני-כלכלי של ישראל. את הערב חתמו דני בסן ויושי שדה עם שירי תיסלם, אריק איינשטיין ועוד.

טקס החלפת יושבי הראש (צילום: עוזי אברהם)

שרגא ברוש, נשיא התאחדות התעשיינים הארצית, הגיע לאסיפה לברך את היו"ר החדש הנבחר ואת העשייה הרבה של ההנהלה שסיימה אתמול שנתיים של עבודה: "אנו חוגגים השנה עשור למרחב דרום. בשנתיים האחרונות היה זה אבינועם שלקח את המקל וכיהן כיו"ר המרחב. אבי הוא בן אדם דעתן, לא מתיישר ואני חושב שזה קווי אופי המתאימים לתפקיד כמו זה. העבודה הרבה במרחב דרום היא בעיקר  הודות לעקשנות של הנהלת המרחב ולרצון הברור שלהם להיות רלוונטיים לתעשיינים באזור. אין ספק שהאנשים שנמצאים בשטח יודעים מה חסר ומה דרוש''.

''אני שמח על הבחירה שלכם באמיר שנכנס היום לתפקיד ומאחל לו הצלחה רבה.  הדרום עומד בפני תקופה של קידמה וחלק חשוב מכך הוא מעבר צהל דרומה. אנו בהתאחדות התעשיינים מקדישים המון תשומת לב לנושא ההייטק, תעשייה שהיא כיום חמישים אחוז מהתעשייה בישראל, ואני חושב שמרחב דרום יכול לגדל את התעשייה הזו פה. ולעזור לה להיקלט ולהתפתח. המעורבות של התעשיינים בחיינו היא הכרחית ומי שמוכן לשים כתף מתחת לאלונקה משרת את הכלל".

מנכ"ל מרחב דרום, אביב חצבני, ניהל את האספה ובירך את היו"ר היוצא והנכנס במעמד 'החלפת השרביט': "אבינועם משלים היום שתי קדנציות מלאות בעשייה, בשותפות הדדית, באתגרים אך בעיקר בהישגים לא מעטים. הוא לקח את המרחב והביא אותו למקומות יפים עם עשייה רבה למען התעשיינים ובתוך כך – למען הדרום. יו"ר והנהלת המרחב הם הלב הפועם והיוזם מאחורי פעילותנו ומהווים מוקד מרכזי בתעשייה הדרומית. ההנהלה ממלאת תפקיד מרכזי בפיתוח הכלכלי של התעשייה והנגב ויש להם את הזכות לקחת חלק בתנופה המשמעותית הזו שרק הולכת ומתעצמת".

לפני שהעביר את התפקיד לאמיר הדס, הודה אבינועם שקד להנהלת המרחב ולתעשיינים על השנתיים האחרונות: "כשמסיימים תקופה נזכרים בעיקרי הדברים. במרחב דרום יש מפעלים רבים בצורות שונות עם צרכים שונים. במהלך השנתיים האחרונות עסקנו הרבה בהתאמת הפתרון לפי צרכי המפעלים והתעשייה. עבדנו מול גופים שונים במדינה ובכנסת והכל למען התעשייה והמפעלים, גדולים כקטנים. עבדנו בכמה רבדים למען כל התעשיינים ותמיד הרגשנו שמדובר בשליחות גדולה. כמו במרוץ שליחים, אני עכשיו מעביר את המרחב לאמיר ומאמין שהוא יקח אותו הלאה למקומות נפלאים. אני מודה לאביב ודנה שממשיכים לעבוד למען טובת המרחב, לא רק מהבחינה המקצועית והשירות העסקי אלא גם בצד החברתי שמאחד את כולנו.

"אני מודה לאבינועם על ארבע השנים האחרונות" אמר אמיר הדס, היו"ר הנכנס. "אני מבטיח לפעול למען התעשיינים והתעשייה בדרום ומאחל להנהלה החדשה הרבה הצלחה ועשייה, אנו נמשוך את התעשייה כלפי מעלה אל מקומות חדשים".


תגובות

End of content

No more pages to load