• 02 דצמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בחירות 2018 / מרחבים: שי חג'ג' מועמד יחיד, ממשיך לקדנציה נוספת

איש לא הציג עצמו מועמד לראש מועצת מרחבים ולראשונה, ב-30 באוקטובר יוכרז שי חג'ג' כמי שממשיך בתפקידו קדנציה נוספת

שי חג'ג', ימשיך בתפקידו (צילום: יח''צ)

לראשונה בתולדות מועצת מרחבים, לא ייערכו בחירות לראש הראשות. ביום חמישי שעבר היה המועד האחרון להגשת המועמדות למשרד הפנים, לנציגויות ולרשות, אך איש לא ניגש לתפקיד. שי חג'ג', ראש המועצה המכהן, נבחר בדצמבר 2012 לראשות המועצה והוא ימשיך בתפקידו קדנציה נוספת. 

חג'ג' הינו חבר מזכירות "הליכוד", וחבר בהנהלת "הליכוד העולמי". הוא חבר גם בוועדה המחוזית לתכנון ובנייה, חבר דירקטוריון במינהלת פארק התעשייה נ.ע.מ. וחבר בהנהלת חברת "מושבי הנגב".

הוא נולד בשנת 1971 במושב גילת. בשירותו הצבאי היה ממונה על מחלקת קשר ביחידת הבקרה בחיל האוויר. הוא בוגר תואר ראשון במינהל ובמדיניות ציבורית ותואר שני במשפטים, מאוניברסיטת בר-אילן. חג'ג' בעל ניסיון ביזמות ובניהול עסקים. הקים את מרכז הקניות "גלובוס סנטר" בנתיבות ובין השנים 1993–2012 כיהן כמנכ"ל משותף בסוכנות הביטוח "חי-ביטוחים".

את פעילותו החברתית והקהילתית החל חג'ג' כחבר בעמותה לפיתוח מושב גילת. ובשנת 2007 נבחר לחבר מליאת המועצה כנציג מושב גילת. בתפקידיו במועצה שימש כחבר בוועדת החינוך של המועצה, חבר בוועדה לאיכות הסביבה, חבר הנהלת המועצה ודירקטור בחברה הכלכלית של המועצה. בשנת 2012 נבחר חג'ג' לראשות המועצה האזורית מרחבים.

חג'ג' פועל לקידום ולפיתוח יישובי המועצה והנגב ופועל להקמת שני יישובים חדשים במועצה. בנובמבר 2015 אישרה ממשלת ישראל את הקמת שני היישובים במרחבים, האחד, בסמוך לאשל הנשיא, והשני, בסמוך לקריית החינוך והכפר השיקומי "עלה נגב – נחלת ערן".

עם סיום שנת כהונתו הראשונה, בשנת 2013, זכתה המועצה לראשונה בפרס "פרס שר הפנים לניהול כספי תקין" ומאז זוכה המועצה בכל שנה ברצף.  הפרס ניתן על עמידה בקריטריונים מחמירים, נוקשים וקפדניים והעמידה בהם מעידה על התנהלות אחראית של הקופה הציבורית.


"הכי כיף לגדול במרחבים", אומר הערב חג'ג'. ''פעלנו בשקיפות ובשיתוף מלא עם חברי המליאה, נציגי היישובים במועצה, הוועדים המקומיים והשותפים הרבים שלנו. אני מתחייב להמשיך לפעול למען שיפור איכות החיים בהתאם לערכים שמנחים אותנו, ללא פשרות. משימות גדולות לפנינו ובע"ה נעמוד בכולן''. 

תגובות

End of content

No more pages to load