• 18 ינואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

טרגדיה בשכונה ב': ''שמענו פיצוץ - וראינו נער מת על עמוד חשמל''

שכנים ברח' בצלאל שמעו קול נפץ ולאחר מכן ראו ניצוצות עולים מעמוד חשמל. כשהתקרבו למקום ראו מחזה מחריד: נער תלוי, ללא רוח חיים

הנער עלה לעמוד חשמל והתחשמל למוות (צילום הדמיה: MAXPIXEL / CC0)

אסון ברחוב בצלאל בבאר שבע: נער התחשמל למוות.  הותר לפרסום כי במהלך יום הכיפורים, סמוך לשעה 0:30 התקבלה הודעה למוקד 102 על ניצוצות מעמוד חשמל ברחוב בשכונה ב'. 

​​​​​​​לוחמי האש מתחנת ב"ש אשר הגיעו לרחוב החלו בחיפוש מיקום העמוד, לאחר בירור מיקומו נמצא כי ישנה דמות על עמוד החשמל. 
לאחר ניתוק עמוד החשמל מזרם, התברר כי מדובר בנער  אשר התחשמל. צוות יל"מ בפיקודו של רשף אריק אלימלך חילצו את הנער מהעמוד באמצעות מנוף וחבלים. צוות רפואי שהגיע למקום קבע את מותו.

עדי ראיה במקום מספרים כי שמעו קול נפץ ולאחר מכן, הבחינו בנער תלוי מהעמוד. השכנים מיהרו להזעיק את כוחות ההצלה, אולם כשאלה הגיעו, לא נותר אלא לקבוע את מותו.

זירת האירוע: עמוד החשמל ברח' בצלאל 29 (צילום: גוגל מפות)

אילן כהן, המתגורר בקרבת מקום, סיפר כי אתמול, בחצות וחצי, היתה הפסקת חשמל. ''שמענו פיצוץ והחשמל כבה. הלכנו להביט מהחלון ואז ראינו את המחזה המחריד: נער תלוי מהרגליים, ראשו כלפי מטה. למקום הגיעו אמבולנסים ושעה ארוכה עסקו בהורדת הגופה, שהייתה מפוחמת כולה. זה היה מחזה מחריד ויש ביננו אנשים שלא ישנו כל הלילה. האסון התרחש בעמוד החשמל שמול הבלוקים שלנו. נשארנו בלי חשמל, עד שהסתיים הטיפול באירוע. הצוותים שהיו במקום פעלו מאוד בזהירות, שחלילה גופת הנפטר לא תפגע, בשל מצבה. אין לנו מושג למה הנער עלה לעמוד החשמל. כשיצא כיפור, ניסינו לברר מי הנער ומה קרה בדיוק. המחזה היה נוראי''.

תגובות

End of content

No more pages to load