• 21 יוני 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חיזוק נוסף לרשימתו של דנילוביץ': עורכת הדין שירלי נגר-כהן

עו''ד נגר-כהן תשובץ בעשירייה הראשונה. היא תושבת רמות ובעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני בניהול ויישוב סכסוכים. שירתה בצבא בחיל האוויר

עו''ד נגר-כהן. תשובץ בעשיירה הראשונה (צילום: יח''צ)

חיזוק נוסף לרשימתו של ראש העיר רוביק דנילוביץ': עורכת הדין שירלי נגר-כהן תשובץ בעשיריה הראשונה. עו"ד כהן-נגר בעלת משרד עצמאי, מתמחה בתחום מעמד אישי, מקרקעין וגישור, מצטרפת לרשימתו של ראש העיר רוביק דנילוביץ'.
 
בשנים האחרונות עסקה רבות בייצוג נשים במקלט לנשים נפגעות אלימות והעניקה ייעוץ משפטי למתנדבות מסל"ן, שם גם מתנדבת.
 
עוד עוסקת עו"ד נגר-כהן בקורסי גישור (בסיסי ומשפחה), לאחר שהשתלמה רבות בתחומי דיני משפחה ובנושא מניעת אלימות במשפחה. עוד שמשה כחברת בדירקטוריונים.
 
עו"ד נגר כהן, בת 40, נשואה ואם לארבעה, תושבת רמות ובעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני בניהול ויישוב סכסוכים. שירתה בצבא בחיל האוויר.
 
עו"ד כהן-נגר: "אני נרגשת מההזדמנות להשתלב בנבחרת שהובילה את העיר בעשור האחרון להישגים חסרי תקדים ולתנופת פיתוח. אסייע ואתרום לראש העיר ולרשימתו לממש את היעדים גם לעשור הבא."
 
רוביק דנילוביץ': "אני אשמח על הצטרפותה של שירלי. שירלי תתרום מניסיונה ומהידע שלה בעשיה הציבורית גם במועצת העיר. אני רואה חשיבות רבה בשילוב נשים בתפקידי מפתח, וזה וודאי מתעצם כאשר שירלי בוחרת מידי יום לסייע לנשים ולקדמן."

תגובות

End of content

No more pages to load