• 21 יוני 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מכת גניבות של רכבי הונדה בב''ש. תושבים: ''להטיל סגר בלילות''

יש לכם רכב מסוג הונדה? אם תחנו אותו בב''ש, סיכוי שיפגעו בו או יגנבו אותו. הרכב הוא חביב המשחטות בשטחים. נתוני המשטרה מאשרים שחלה עליה תלולה בגניבות רכב בעיר

הרכב של יורה. נזק לשמשה (צילום מרשת חברתית)

יורה יזראילוב החנה את הרכב שלו ברחוב מבצע עובדה, בשכונה ו' הישנה וקם בבוקר לגלות שאלמונים השחיתו את רכבו ושברו את אחד החלונות. מדובר בנזק של לפחות כמה מאות שקלים, שיצריך ממנו גם לאבד שעות עבודה יקרות. ''יש מגפה, כנופיות משטלתות על העיר שלנו, יש מכת גניבות של רכבי הונדה אקורד'', אומר יורה. 

יורה לא לבד: תושבים מתלוננים כי הדגם המסוים הזה הפך ליעד לגנבי רכב וגנבי חלפים. בין היתר, נגנבים גלגלים, רכבים נגנבים ומועברים למשחטות רכב ופעמים אחרות, מפורקים בשטח ישראל, בשביל לסחור בחלפים. חלפי הרכב בישראל יקרים מאוד, יש עליהם מס גבוה וכל נזק מסתכם בהוצאה של אלפי שקלים. ''ביקשו ממני על מראה פשוטה סכום של אלפי שקלים'', סיפר לברנז'ה NEWS בעל רכב 4X4 שרכבו הושחת בבאר שבע. ''לא הייתי מוכן לשלם סכום כל כך גבוה והיות ויש לי רכב אחר, החלטתי שאני מוותר על התיקון ומנסה להזמין את המראה דרך אתר אי.ביי. המראה באי.ביי עלתה לי, כולל המשלוח לישראל, פחות מ-500 שקלים. אבל למישהו שיש רק רכב אחד שמשמש אותו לעבודה, אין לו זמן להפסיד והוא משלם יקר''.

מנסים להתגונן בבאר שבע: מגן הגה שהותקן בהונדה (רשת חברתית)​​​​​​​

התנוני המשטרה עולה, כי מתחילת השנה ארעו בבאר שבע 510 מקרים של גניבה מתוך כלי רכב ו-428 גניבות כלי רכב, עליה ניכרת מהתקופה המקבילה אשתקד. 

תושבים בבאר שבע קראו הבוקר להטיל סגר על באר שבע: להציב מחסומים בכניסות לעיר ולהתיר כניסה רק למי שרשומים כתושבים שלה. בין היתר, סיפרו על גניבות רכבי הונדה בשכונה ד' ובשכונה ב'. 

גלריית תמונות: פריצות לרכב בזמן האחרון, בבאר שבע


​​​​​​​

​​​​​​​תגובות

End of content

No more pages to load