• 26 אוגוסט 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בשורה נפלאה לחג: קצין גבעתי שנפצע קשה בכיסופים משתחרר הביתה

קצין גבעתי בר ועקנין נפצע קשה באזור כיסופים, מירי צלף פלסטיני. הוא הובהל לסורוקה, שם הרופאים הצילו את חייו ובקרוב אמור להשתחרר הביתה

בר וקנין עם  ד"ר יולי טרגר (צילום: רחל דוד)

לפני חודש וחצי פונה בר ועקנין קצין בגבעתי לחדר הטראומה במרכז הרפואי סורקה לאחר שנפצע באזור כיסופים מפצע ירי שחדר לאזור הבטן והחזה.

הוא הובהל לניתוח דחוף שלאחריו אושפז ביחידה לטיפול נמרץ כללי עד לייצוב מצבו ומשם להמשך טיפול הרפואי הנדרש להחלמת הפצע ממנו סבל במחלקה לכירורגית ב'. 

לאחר מכן עבר בר תהליך שיקום במחלקת שיקום בסורוקה. תהליך השיקום כלל סיוע פיזי ועד להגלדת פצע הירי ולשלב בו בר מתהלך עצמאית ובצורה יציבה. השבוע נבנתה עבורו תוכנית המשך ייעודית לקראת שחרורו מבית החולים.

בר וקנין, קצין גבעתי: " אני מקבל בשמחה רבה את הבשורות הטובות לקראת שחרורי הקרוב, עברתי תהליך שיקום עם צוות מדהים, מחבק ועוטף, שהפך תוך זמן קצר למשפחה שלי. בכל שלב קיבלתי מהצוות הסבר מלא על התהליך ומה צפוי לי בהמשך גם ברגעי הקושי ידעתי שהצוות הרפואי  יהיה שם בשבילי והיה לי ברור שעם החיבוק העוטף והמקצועיות של הצוותים אצליח לעבור כל משוכה. אני רוצה להודות באופן אישי לד"ר יולי טרגר מנהל מחלקת השיקום ולד"ר ג'ילברט סבג, מנהל המחלקה לכירורגית ב', שהובילו את תהליך הטיפול וההחלמה שלי".

ד"ר יולי טרגר מנהל מחלקת השיקום בסורוקה: "בר הגיע למחלקת השיקום לאחר טראומה קשה, מעבר לפצע הירי ממנו סבל, נפגעו לבר שרירי הגב ויציבתו, הוא עמד כפוף ולא היה מסוגל ללכת באופן עצמאי. בר הוא לוחם אמיתי, אופיו האמיץ בא לידי ביטוי גם בהחלמתו. הוא עבר תהליך לא פשוט של שיקום פיזי ונפשי והצליח לעבור את כל שלבי ההחלמה בשיקום בצורה יוצאת מן הכלל. אני חייב לציין את משה אביו של בר ואת משפחתו המדהימה שיש להם חלק משמעותי בהצלחת השיקום." 


תגובות

End of content

No more pages to load