• 28 מאי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שיכור התהפך עם רכבו ואז התברר: לא הוציא רישיון מעולם

שוטרים שהגיעו לזירת תאונה בכביש 31, לא יכלו להתעלם מריח האלכוהול החזק שנדף מפיו של הנהג, שהתעקש כי לו ולאישה שישבה לצדו לא נגרם נזק. הוא גם היה שיכור - וגם מעולם לא הוציא רישיון

הרכב בזירת האירוע (צילום: דוברות המשטרה)

הלילה, בין ראשון לשני, במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה במחוז הנגב נגד עבירות מסכנות חיים, התקבל דיווח אודות תאונה שהתרחשה בכביש 31 בסמוך לצומת שוקת.

עם קבלת הדיווח הוזנקה ניידת למקום. השוטר שהגיע למקום זיהה רכב הפוך בצד הדרך ולידו הנהג ונוסעת, לשאלת השוטר האם הם זקוקים לטיפול רפואי? נענה כי אין צורך והם לא נפגעו.  במהלך השיח עם הנהג, תושב האזור בן 57, הריח השוטר ריח חריף מאוד של אלכוהול הנידף מפיו של הנהג. בבדיקת שכרות שבוצעה נמצא כי הנהג תחת השפעת אלכוהול בכמות של 1130 מ"ג לליטר אוויר נשוף (מעל לפי 4 מהמותר).

בבדיקה מעמיקה הוברר כי הנהג לא הוציא רישיון נהיגה מעולם, בשלב זה הנהג נעצר והועבר לחקירה ביחידת הבוחנים, רכבו נגרר מהמקום והוא יובא היום לבימ"ש לדיון בבקשה להארכת מעצרו.

''מחקרים רבים הוכיחו כי נהיגה תחת השפעת אלכוהול פוגעת בריכוז ובמוטוריקה של הנהג, ולמעשה נפגעת השליטה ברכב. משטרת ישראל עושה מאמצים רבים לאתר נהגים אלה המהווים סכנה על הכביש לכלל משתמשי הדרך'', אומרים במשטרה.

​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load