• 21 ינואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

טל אל-על נפגש עם מנכ''ל קונקט, מפעילת הרכבת הקלה בי''ם

אל אל-על התלוו מטעם עיריית ב"ש בכירי מינהל ההנדסה ואגף התנועה. ערן שכטמן, מנכ''ל קונקט, תיאר את אופן התפתחותו של הקו המרכזי בעיר

הביקור אצל מנכ''ל קונקט (צילום: יח''צ)

נמשכת ההיערכות בהכנות לתכנון הרכבת הקלה בבאר שבע: בשבוע שעבר ערך מ"מ וסגן רה"ע ב"ש ומחזיק תיק ההנדסה טל אל-על, סיור לימודי ב"קונקט", החברה המפעילה את הרכבת הקלה בירושלים. אל אל-על התלוו מטעם עיריית ב"ש בכירי מינהל ההנדסה ואגף התנועה. 

את המשלחת אירח ערן שכטמן, מנכל "קונקט" אשר תיאר את אופן התפתחותו של הקו האדום בבירה החל משלב התכנון ועד שלב ההפעלה.

"קונקט" היא חברת ההפעלה של הרכבת הקלה בירושלים מזה 7 שנים. בשנה החולפת החברה הסיעה 42.5 מיליון נוסעים. "קונקט" בבעלות הראל, קרן תש״י ואשטרום.

שכטמן: ״כרכבת הקלה הראשונה בישראל והיחידה שפועלת, לקחנו על עצמנו לסייע, לתמוך ולהכווין כל פרויקט רכבת קלה בארץ. אנחנו שמחים שיכולנו לתת מהידע שלנו ע"מ לפתח את התחום בארץ. בכך, אנחנו מעבירים את ערכי האיכות והמצוינות גם לכלל ענף הרכבות הקלות והתחבורה הציבורית. הביקור של מ״מ וסגן ראש העיר באר שבע מהווה צעד נוסף בהיערכות ובמוכנות באר שבע להקמת רכבת קלה לעיר. מודים על האמון ומאחלים בהצלחה לתושבי העיר משירות חדשני ובטוח״.

אל על הוסיף: "בהתאם לחזונו של רה"ע רוביק דנילוביץ' וכחלק מהיערכותנו לתכנון הרכבת הקלה והמטרופולינית בבאר שבע, היה זה אך טבעי ללמוד מהגורם היחיד כיום במדינת ישראל אשר מפעיל רכבת קלה. אני מודה באופן אישי למנכ"ל, ידידי ערן שכטמן, על הפתיחות והנכונות להציג בפנינו הן את ההישגים והן את התובנות ממה כדאי להימנע ולשנות וזאת על מנת שתכנון הרכבת הקלה בב"ש יהיה מיטבי".


תגובות

End of content

No more pages to load