• 21 ינואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מחר - רביעי: פסטיבל היין ייפתח במתחם הקטר

יינות חדשים וגם ותיקים ואהובים, לצד הופעות של דיוויד ברוזה ולהקת סלסה גרוב - בפסטיבל היין במתחם הקטר, שיתקיים בימים רביעי וחמישי

יומיים של חגיגת יינות במתחם הקטר (צילום: דיאגו מיטלברג)

כ- 100 סוגי יינות, גבינות בוטיק, דוכני אוכל ייחודיים והופעה של הזמר דיוויד ברוזה – מכל זה ועוד תוכלו ליהנות בפסטיבל היין המסורתי במתחם הקטר בעיר העתיקה, באר שבע.

הפסטיבל ייערך בימים רביעי וחמישי, 29-30 באוגוסט החל מהשעה 19:00, במתחם הקטר, באר שבע.

עיריית באר שבע באמצעות חברת כיוונים פותחת גם השנה את שעריו של מתחם הקטר בעיר העתיקה בבאר שבע ליומיים של טעימות, טעמים מיוחדים והופעות חיות בפסטיבל היין המסורתי. במסגרת הפסטיבל המבקרים יוכלו ליהנות מכ-100 סוגי יין שונים ממיטב יקבי הבוטיק בארץ, מגוון גבינות בוטיק ממחלבות מהארץ ומהעולם, דוכני מזון מיוחדים ועוד שפע של פעילויות.

מבקרי הפסטיבל יוכלו ליהנות מברי יין בקונספטים שונים, לטעום זנים ממגוון חלקות וכרמים של היקבים - כל אורח יוכל לבחור לטעום סגנונות יין שונים, כאלו שיציפו את לשונו בטעמים משכרים.

בפסטיבל יתקיימו הופעות חיות שינעימו את האווירה. בערב הפתיחה של הפסטיבל (יום ד' 29.08)  יופיע הזמר דיויד ברוזה בערב של מוזיקה ישראלית עם הישירים שעושים לכולנו טוב על הלב.  בערב השני של הפסטיבל (יום ה' 30.08) יקפיצו את האווירה ההרכב הלטיני הגדול "סלסה גרוב" שיגיעו לערב לטיני סוחף ואנרגטי של מוזיקה קובנית.

הכניסה לאירוע בעלות של 50 ₪ בלבד. הכניסה מגיל 18.

תגובות

End of content

No more pages to load