• 23 אוגוסט 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

להציל את העוטף: אנשי עסקים מעוטף עזה ינסו למכור תוצרתם בתל אביב

טרור העפיפונים וסבבי לחימה גרמו לעסקים רבים בעוטף להגיע למצבים של קריסה כלכלית. יריד בשם ''עוטף בכיף'' בתל אביב ינסה לסייע להציל את העסקים בדרום

העוטף: סבבי הטרור הביאו אלפי משפחות לכדי קריסה (צילום: צפריר ניר, שירותי כיבוי והצלה)

משרד הכלכלה והתעשייה מזמין את הקהל הרחב להכיר את העסקים הקטנים והבינוניים בעוטף עזה: למעלה מ-60 בעלי עסקים מאיזור עוטף עזה ישתתפו ביריד 'עוטף בכיף' של משרד הכלכלה והתעשייה.

הקרנת וידאו ארט של האומן קותימן, הופעות, תוצרת חקלאית כחול-לבן מהעוטף, בירות דרומיות, אוכל והפנינג משפחות
אלי כהן, שר הכלכלה והתעשייה: "אני קורא לציבור הישראלי להגיע ליריד "עוטף בכיף" ולהראות את הסולידריות שכה מוכרת לנו, זו שיודעת לעטוף בחום ולחזק את בעלי העסקים הקטנים והבינוניים בעוטף עזה. מחובתנו לדאוג לביטחון של תושבי העוטף, הביטחון האישי והביטחון הכלכלי. העסקים הקטנים והבינוניים בישראל בכלל ובפריפריה הדרומית בפרט הם קטר הצמיחה של המשק הישראלי ועלינו המחויבות להעניק להם את מגוון התמיכה והסיוע להם הם זקוקים כדי להצליח".

משרד הכלכלה והתעשייה באמצעות הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים ומערך מעוף אשכול דרום, בשיתוף הרשויות המקומיות בעוטף עזה, הודיעו היום על פתיחת אירועי 'עוטף בכיף' שייערכו בשני מועדים, בשוק הנמל בת"א ובעיר שדרות. 

בשל המצב הביטחוני, בגינו נמנעים מבקרים ממרכז הארץ להגיע לאזור עוטף עזה, החליט משרד הכלכלה והתעשייה לארגן את יריד 'עוטף בכיף' על מנת לחשוף את מגוון הפעילות העסקית והתרבותית המתקיימת בעוטף עזה לכלל אזרחי המדינה, להגביר את הפעילות הכלכלית של האזור ולעודד את הציבור הרחב להגיע לפעילות נוספות שיתקיימו בשבועות הקרובים באזור העוטף. 
אל היוזמה חבר נמל תל אביב, אשר העמיד לרשות העסקים הקטנים מהעוטף, את המתחם המקיף את שוק הנמל, ללא עלות. 
יריד 'עוטף בכיף' ייערך בשוק הנמל בתל אביב בימים ג' – ה'  28/8/18 עד 30/8/18 בשעות 16:00 עד 22:00. ובנוסף בעיר שדרות במהלך חול המועד סוכות בימים  ד' - ה' -  26/9/18 , 27/9/18 .

מה ביריד?:  דוכני חשיפה לנותני שירותים כגון מתחמי אירוח, צימרים, מסעדות, מתחמי ספא טיפולים אלטרנטיביים, אירועי תרבות ובריאות ועוד.  תוצרת חקלאית כחול-לבן מהעוטף כגון שרי, אננס ופטל. דוכני מכירה של עבודות יד ואמנות - תכשיטים ,צעצועים מעץ, אמנות שימושית.  בירות בוטיק מהדרום - 40 מעלות בצל, בירה נגב. בירה דרומית במגוון טעמים. מוצרי ביגוד וקוסמטיקה.

תגובות

End of content

No more pages to load