• 18 פברואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בחירות 2018 / באר שבע: דלויה עזב את הליכוד, יתמודד בבית היהודי

תזוזות במפה הפוליטית בב''ש: יוסי דלויה עוזב את הליכוד ומצטרף לבית היהודי, במקום השני ברשימה, שמצפה להגדיל את כוחה בבחירות הקרובות לעיריה

יוסי דלויה (צילום: יח''צ)

יוסי דלויה, שכיהן כחבר במועצת העיר באר שבע יוצאת מטעם הליכוד יתמודד ברשימת "הבית היהודי" בבחירות למועצת העיר באר שבע. ראש הרשימה, הרב גדי מזוז : ''אין לי ספק שהצטרפותו של יוסי לרשימה יכולה להביא לשינוי משמעותי בכוחה של הסיעה ואף לשנות את פני מליאת המועצה כולה''.

שינויים במפה הפוליטית בבאר שבע – חבר מועצת העיר מטעם סיעת הליכוד, יוסי דלויה הודיע על חבירה לסיעת הבית היהודי בה הוא ירוץ כמספר 2 יחד עם הרב גדי מזוז. במועצה היוצאת כיהנה לצד גדי מזוז רות פרנקל. הבית היהודי מקווים בבחירות הקרובות להגדיל את כוחם בבאר שבע. גם דלויה וגם הבית היהודי היו חברים בקואליציה היוצאת.

יוסי דלויה (65), הוא הבעלים של קבוצת דלויה המונה מספר חברות בתחומי הבניה ועיצוב הבית, דלויה מוכר בזכות פעילותו הציבורית הענפה – כנשיא לשכת המסחר והתעשייה בעבר וחבר מועצת העיר בארבע השנים האחרונות.  בשבועות האחרונים שקל דלויה את המשך דרכו הפוליטית לאור רצונו להמשיך בפעילותו הציבורית לצד הרצון להיות קרוב לבני המשפחה, הילדים והנכדים. 

יוסי דלויה: "כל חיי הבוגרים הקפדתי לעסוק בפעילות ציבורית לצד פעילותי העסקית. כנראה שבגיל 65 כבר אי אפשר להשתנות. תחושת המחויבות שלי לקהילת באר שבע והחיבור שלי לעיר הם שהנחו אותי בהחלטה להתמודד בבחירות הקרובות ברשימת הבית היהודי" דלויה הוסיף והסביר את המעבר לבית היהודי "מצאתי ברב מזוז שותף אמיתי לדרך של נתינה ועשיה. אני מרגיש שהדבר הנכון ביותר לומר הוא שפשוט חזרתי הביתה. לבית היהודי ולפעילות המבורכת למען תושבי באר שבע". 

מועצת הסניף של הבית היהודי התכנסה והחליטה פה אחד על הצטרפתו של יוסי דלויה במספר 2 ברשימת הבית היהודי
בתקופה הקרובה תציג סיעת הבית היהודי את הרשימה המלאה שתתמודד בבחירות למועצת העיר באר שבע. בבית היהודי אומרים כי מטרת הסיעה להגדיל את כוחה בבחירות הקרובות ויחשפו בקרוב את הרשימה המלאה, המוגדרת על ידם כמעניינת מאוד. 

תגובות

End of content

No more pages to load