• 21 ינואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: כמו בסרט אימה - כך פעלו השודדים בתחנת הדלק בערד

עם מסכת אנונימוס ואלה - מצלמת האבטחה בתחנת דלק בערד קלטה את רגעי האימה במהלך השוד. ארבעה חשודים, תושבי כסייפה, לקיה ופזורת כפר הנוקדים, שלושה מהם חיילים בסדיר, נעצרו בתם חקירה מאומצת של שוטרי תחנת ערד

השודד במסכה, בתחנת הדלק (צילום: מצלמת אבטחה)

שוד כמו בסרט אימה: שני שודדים רעולי פנים, עוטים מסכות ''אנונימוס'', חמושים בסכין ואלה ובחוץ - חבריהם ממתינים עם רכב מילוט. תחנות הדלק בנגב הפכו טרף קל לשודדים. ב-28 ביולי, סמוך לשעה 04:30 לפנות בוקר, התקבל במשטרה דיווח אודות שוד חנות נוחות בתחנת דלק בערד. שלושה מהחשודים הם חיילים בשירות סדיר.

מתחקור ראשוני של שוטרים שהגיעו למקום עלה כי שני חשודים הגיעו לחנות הנוחות עם מסכות אנונימוס ובידם סכין גדולה ואלה ובאמצעותם איימו על המוכר וחברתו שהיו במקום.

כפי שנראה בסרט מצלמת האבטחה, אחד מהחשודים ניגש לקופה ולדלפק מאחורי הקופה והעמיס רכוש רב הכולל מוצרי טבק, בשמים, שעונים ומכשירים סלולארים מסוגים שונים. כל זאת בזמן שהחשוד השני מניף לעבר המוכר וחברתו סכין ותרסיס ומאיים עליהם שלא לזוז. כתוצאה מהאיומים התמוטטה והתעלפה חברתו של המוכר. למרות האירוע הטראומטי, לא נזקקה לטיפול רפואי.

תיעוד השוד (צילום: מצלמת אבטחה)

על פי החשד, עם תם ביצוע מעשה השוד נמלטו השנים באמצעות רכב שהמתין להם מחוץ לחנות הנוחות.

עם התקדמות מלאכת החקירה תוך ביצוע פעולות מורכבות ואיסוף הממצאים נודעה זהותם של שני החשודים בביצוע השוד בחנות הנוחות וזהותם של שני חשודים נוספים כאשר אחד מהם חשוד בביצוע "פתיחת ציר" והשני כנהג רכב המילוט.

כשבוע וחצי לאחר מכן, ב-8 באוגוסט,  נעצרו הארבעה, תושבי כסייפה, לקיה ופזורת כפר הנוקדים, כולם כבני 20. בחיפוש בביתם של החשודים נתפס חלק מהרכוש אשר על פי החשד נגנב מהלך ביצוע השוד וכן הבגדים הייחודים איתם נצפו. מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת תוך הצהרה בדבר כוונת התביעה להגיש כנגדם כתב אישום.

השודד מעמיס סיגריות וטלפונים סלולריים (צילום: מצלמת אבטחה)​​​​​​​

המאבק המשטרתי בפשיעה החמורה נמשך כל העת. מדובר במאבק עיקש ונחוש המתבצע במגוון כלים חקירתיים ומבצעיים גלויים וסמויים והכל למען שיפור תחושת בטחונו של האזרח, השמירה על רכושו ומרקם החיים התקין", כך נמסר מהמשטרה.

תגובות

End of content

No more pages to load