• 26 אוגוסט 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''המציאות בדרום ריסקה אלפי עסקים והותירה משפחות בחובות אדירים''

התאגדות העסקים רתמה את לשכת המסחר ישראל-הולנד לטובת העסקים בדרום, שנפגעו מהמציאות הבטחונית, בניסיון לשווק את תוצרתם בהולנד

המציאות בנגב מזה חודשים: דליקות וסבבי לחימה שפגעו במסחר (צילום: דוברות כב''ה נגב)

לשכת המסחר ישראל-הולנד בשיתוף פעולה עם התאגדות העסקים נרתמת למאמץ לסיוע העסקים בכלל והעסקים בתחום המלונאות בעוטף עזה ,ותיקח חלק פעיל בהקמת פלטפורמת סחר מתקדמת. לטובת הקמת המיזם הוקם קמפיין גיוס באתר giveback.  לשכת המסחר ישראל-הולנד תרתום משקיעים ותגייס כספים.

''המציאות בדרום הארץ ריסקה אלפי בתי עסק והותירה משפחות בחובות אדירים מבלי שהמדינה מסייעת להם. אני משוכנעת שאתר הסחר החדש יסייע למגזר זה להרחיב את פעילותו העסקית ולמכור לציבור את מוצריו", אומרת דיקלה אבוטבול, יו"ר התאגדות העסקים.

אודליה גבע, מנכ"לית לשכת המסחר ישראל–הולנד: "לשכת מסחר והתעשייה ישראל-הולנד גאה להירתם ליוזמה להקמת אתר סחר גלובלי לעסקים בעוטף עזה. אנו רואים בכך הזדמנות מצויינת לחשוף את המוצרים והשירותים של יישובי עוטף עזה לעולם הרחב-הן לקניינים והן לצרכני הקצה".

לשכת המסחר ישראל-הולנד תאמץ את קמפיין מימון ההמונים של התאגדות העסקים בפלטפורמת giveback במטרה להקים אתר סחר מתקדם, בו ישולבו אלפי בתי עסק מעוטף עזה ואשקלון ולעודד את הציבור לבצע רכישות באמצעותו. מגזר העסקים בעוטף עזה מצוי מזה שנים ב"מלחמה" יומיומית על הפרנסה לאור המתיחות האינסופית שאינה נגמרת, שהובילה לחוסר אונים, התרסקות אלפי בתי עסק, ומשפחות רבות שנותרו ללא פרנסה. 

בלשכה אומרים כי העובדה כי אין פיתרון יעיל למתיחות בדרום והאיום התמידי על פעילות העסקים בדרום מרחף מעליהם, הובילה את התאגדות העסקים בישראל לצאת בקמפיין giveback לגיוס תרומות עבור הקמת אתר סחר, שיכיל את כל בתי העסק מעוטף עזה ואשקלון ויאפשר לציבור מכל הארץ והעולם לרכוש מוצרים ושרותים באמצעותו, במטרה להרחיב את פעילותם העסקים.

​​​​​​​מדובר באתר סחר שיתבסס על הפלטפורמות הטכנולוגיות החדשות ביותר כולל מנוע חיפוש, וישולבו בו כאמור בתי עסק הפועלים בעוטף עזה ואשקלון מעולמות ההסעדה, תיירות, בילוי ופנאי, אופנה, קמעונאות ועוד. יעד הגיוס עומד על 100 אלף ₪ כאשר היקף התרומה יזכה את התורם בהטבה בגובה התרומה, לרכישת מוצרים באתר. 

תגובות

End of content

No more pages to load