• 26 אוגוסט 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בחירות 2018 / להבים: שלומי שטרית מסכם חודש ראשון של חוגי בית

במפגש עם פעילים ואוהדים, סיפר שטרית על רעיונותיו החדשניים לטובת היישוב. בחודש האחרון השתתפו בחוגי הבית שלו שרים וחברי כנסת

שלומי שטרית (צילום: יח''צ)

שר החינוך לשעבר גדעון סער, ראש עירית ירושלים ניר ברקת, גלעד שרון והשר לפיתוח איזורי, צחי הנגבי, היו בין אורחי חגי הבית שעורך שלומי שטרית, המתמודד לראשות מועצת להבים.

לדברי אורחיו, יתרונו הגדול של שלומי שטרית הינו הקרבה למקבלי ההחלטות והיכולת לגייס תקציבים לקופת המועצה, שאינה יכולה להתקיים מתשלומי ארנונה של התושבים בלבד, לדבריהם. שלומי שטרית סקר בחוגי הבית את ה"אני מאמין" שלו והציג בפני המשתתפים את הרעיונות החדשניים שלו.

שטרית סיכם השבוע את החודש הראשון לחוגי הבית שלו וזאת  במפגש עם פעילים מרכזיים שלו. במפגש הוצגו תוכניותיו החדשניות: הקמת שדה סולארי בצפון היישוב, אשר יספק את תצרוכת החשמל של להבים ואפילו את זו של רהט הסמוכה, הפיכת היישוב לירוק, בכל הקשור לשמירה על הגנת הסביבה, הקמת פארק היי- טק קטן ומותאם לצעירים המבקשים לעסוק בפיתוחי סטארט אפ ראשוניים ועוד.

תומכיו העלו רעיונות נוספים בחוגי הבית, כגון: הקמת תחנה ארצית להטענת מכוניות חשמליות. כידוע, תחום זה עבר טלטלות בארץ, ומשתמשי המכוניות החשמליות בישראל ממתינים לבשורה שכזו, כפי שציין במפגשים ד"ר יובל ברנשטטר.

במפגש עם פעילים מרכזיים, הבטיח שלומי במוצאי השבת האחרונה לפעול לשיפורים מיידיים במערכת החינוך ביישוב, להאבק נגד המגמה להפוך את להבים לעיר, לשפר את הביטחון ביישוב, בין היתר, באמצעות גיוס תקציבים לגידור, שעד היום לא תוכנן. במקביל, פנה שלומי שטרית לשר התחבורה במטרה להאיץ את בניית המחלף בצומת להבים, וזאת אחרי שנים של עיכובים וסיפורים. ''הפעילות למען הקמת המחלף בצומת להבים אינה בשורה רק לתושבי להבים אלא לתושבי הנגב כולו, הסובלים מהפקקים בצומת והמאבדים זמן ללא כל הצדקה בנסיעות לעבודה, לקבלת טיפולים רפואיים ולבילויים. המצב הזה ישתנה", הבטיח שטרית.
​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load