• 19 ספטמבר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מזעזע: כלבי תקיפה הרגו ולעסו חתולים לנגד עיני ילדה בנחל עשן

''הילדה שלי בטראומה נוראית: שני כלבי תקיפה מסוכנים הרגו ולעסו חתולים לנגד עיניי הבת שלי. כולם יודעים מי בעל הכלבים, אבל אף אחד לא עושה כלום - עד שיקרה אסון'', מספרת עדת ראייה

כלבים מסוכנים. תקרית נוראית בשכונה ו' החדשה (צילום הדמיה: Josh Plueger / נחלת הכלל)

תקרית מזוויע בשכונה ו' החדשה: שני כלבי תקיפה גדולים הרגו לעסו חתולים לעיניי ילדים בקרבת הרחוב לאה אימנו. אם לילדה, שהייתה עדה לתקרית מספרת לברנז'ה NEWS, כי אתמול, יום רביעי, יצאה לטייל בקרבת ביתה, כאשר שני כלבים גדולים, מסוכנים, זינקו מאחורי פח, כשבפיהם חתולים מדממים מפרפרים למוות. ''הכלבים לעסו את החתולים והשמיעו קולות. הבת שלי לקתה בהלם. זה היה מראה נוראי. אי אפשר היה להציל את החתולים, הכלבים אכלו אותם חיים. אנחנו משפחה שמאוד אוהבת בעלי חיים, מגדלים חתולים וכלב, עוזרים לבעלי חיים. המקרה הזה הותיר אותנו בזעזוע עמוק''.

לדברי האם, מדובר בשני כלבים גדולים, בול טרייר בצבע אפור-שחור לבן ורועה בלגי בצבע חום-אפור, אשר בעבר כבר תקפו וגרמו נזקים. ''בעל הכלב נותן להם להסתובב משוחררים ואנחנו כבר מפחדים לצאת החוצה. יודעים מי זה הבן אדם, פשוט הרשויות לא עושות כלום. הכלבים עלולים לתקוף בני אדם ואולי ייזכרו בנו כשייקרה אסון''.

בבאר שבע קיימת תפועה של אחזקה, גידול ומכירת כלבים, אשר הוגדרו מסוכנים על פי פקודה. בשכונות מסויימות, הולכי רגל חייבים לעקוף רחובות בשל המצאות כלבים נושכים. הכלבים מתנפלים על עוברי אורח ועל רוכבי אופניים ומוסכנים אותם בתאונה או בנפילה. 

מעיריית באר שבע נמסר בתגובה: ''ראשית, מדובר בכלבים המוחזקים על פי החוק הנדרש וברשיון. בנוגע לאירוע אמש, לאחר קבלת הפניה למוקד יצא לשטח עובד המחלקה הווטרינרית כדי לטפל באירוע.   בעת הגיעו של העובד למקום , נמצאו הכלבים בתוך חצר הבית. מכל מקום, הבוקר נמסר לבעלים של כלבים אלה, התראה בלתי חוזרת לבל שמקרה זה יחזור שנית. במידה וכלבים אלו ימצאו משוטטים יבוצעו פעולות האכיפה הנדרשות''.

כלבים בשכונות, באירוע אחר, תועדו תוקפים הולכי רגל. צפו בסרטון:
​​​​​​​


תגובות

End of content

No more pages to load