• 23 יולי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מעודדים את העסקים המקומיים: כי''ל תערוך כנס ספקים בב''ש

החברה מבקשת לשלב ספקים מקומיים מבאר שבע והנגב ובמהלך הכנס, הם ייחשפו למערך הרכש של החברה

כנס ביזבנגב 2. ספקים מהנגב עם נציגי כי''ל. (צילום: אור אלכסנברג)

כיל תקיים  ב-19 ביולי כנס ספקים, בו ייחשפו בעלי עסקים מקומיים מהעיר באר שבע ומהנגב כולו למערך הרכש של החברה, שהינה מעסיקה מרכזית בנגב. בכנס, שמתקיים כחלק מפעילות המיזם הכלכלי ביזבנגב הפועל בהובלת הרשות לפיתוח הנגב בתמיכה וליווי של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, ייחשפו בעלי העסקים לאנשי הרכש של כיל ויתקיים חיבור בלתי אמצעי בינם לבין הספקים הפוטנציאליים.

בכנס ישתתפו ספקים מהנגב מתחומי שירותי אחזקה ותחזוקה, לוגיסטיקה, רכש טכני יצורי, קבלנים רשומים, מחשוב ושיווק. במסגרת הכנס יתקיימו שולחנות עגולים עם מנהלי הקטגוריות בחברת כיל והספקים הרלוונטיים בתחום, ויתקיים שיח שמטרתו חיבור של יותר ויותר ספקים מהנגב למערך הרכש של כיל.

את מיזם "ביזבנגב" מובילה הרשות לפיתוח הנגב בתמיכה וליווי של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל. הכנס הוא חלק מפעילות רחבה של המיזם, שהוקם לפני כשלוש שנים במטרה להביא לפיתוח כלכלי אזורי, תוך שימת דגש על עסקים קטנים ובינוניים. מטרת העל של המיזם היא להביא למצב שבו מוסדות העוגן הגדולים בנגב יבצעו את מרבית הרכש שלהם מהספקים באזור. כיל הייתה מהראשונים להצטרף לפעילות המיזם והיא שותפה פעילה בפורום מנהלי הרכש האזורי.

אריאל משעל, מנכ״ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל ציין כי ״מיזם ביזבנגב הוא אחד המיזמים הכלכליים המשפיעים ביותר על הכלכלה המקומית בנגב. חשוב להבין כי העסקים הקטנים והבינוניים מהווים את מנוע הצמיחה של הכלכלה והחשיבות של שילובם במערכי הרכש וההתקשרויות של המוסדות המובילים בנגב היא רבת חשיבות. מיזם ביזבנגב חולל מהפכה של ממש בשלוש שנות פעילות ובעקבות ההצלחה של הפלטפורמה האינטרנטית פורצת הדרך והחדשנית של ביזבנגב, לצד כנסי העסקים והפעילות המקיפה והמעמיקה לאורך השנה, הועתק המיזם גם לגליל ואנו בטוחים שהוא ישפר משמעותית את פני הכלכלה גם באזור זה, ממש כפי שקרה בנגב".

עידו ליליאן, מנהל רכש גלובלי בכיל, הוסיף: "כיל, כמעסיקה הגדולה בנגב, שמה לעצמה כיעד וכערך להיעזר ולתת תעסוקה לספקים מהדרום. אנו שמחים לקיים את כנס העסקים לעידוד הרחבת מעגל הספקים הדרומיים של החברה. הנגב הוא הבית של כיל ולכן נמשיך לטפח ולקדם עסקים רבים בדרום, ככל שיתאפשר ובמטרה משותפת לשיפור הדדי שלנו וכמובן שלהם, כנותני שירות לחברות". 

הכנס שיתקיים עם כיל מצטרף לשורה של כנסים שהתקיימו במסגרת פעילות מיזם ביזבנגב עם מוסדות עוגן מרכזיים באזור, ביניהם, המרכז האוניברסיטאי רפואי סורוקה, אוניברסיטת בן גוריון, עיריית באר שבע, מכללת ספיר ועיריית דימונה. מטרתו, כמטרת המיזם כולו, להנגיש את המוסדות הגדולים באזור לספקים פוטנציאליים וליצור חיבורים פרואקטיביים בין הצדדים, שבסופו של דבר, יובילו לשיתופי פעולה עסקיים, כאשר אחד העוגנים המשמעותיים של המיזם הוא פורטל אינטרנטי ראשון מסוגו שמהווה זירת מסחר ליותר מ-2600 עסקים בנגב ובו מתנהל המסחר הלכה למעשה.


תגובות

End of content

No more pages to load