• 23 יולי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סניף מתנדבי באר שבע מחבקים את החיילים

פותחים את השבוע עם חיוך- שדרוג יום א': כ-15,000 חיילים השתתפו ביום ראשון בהפנינג ענק בחניון קריית ההדרכה של צה"ל- עיר הבה"דים, במסגרת פעילות "שדרוג יום א'" שקיים ארגון 'יחד למען החייל'

כ-15,000 חיילים השתתפו ביום ראשון האחרון בהפנינג ענק בחניון קריית ההדרכה של צה"ל- עיר הבה"דים, במסגרת פעילות "שדרוג יום א'" שקיים ארגון 'יחד למען החייל' (קרן לב"י האגודה למען החייל). ביחד עם מתנדבי סניף באר שבע בראשות יו"ר ציפורה חלפון.

הפעילות חתמה את "תודה! שבוע ההוקרה לחיילי צה"ל" שנערך זו הפעם השנייה, ונועד להערכת והוקרת החיילים והחיילות המשרתים בצה"ל. במהלך השבוע התקיימו ימי כיף לחיילים בודדים וללוחמי החוד, מופע ענק למתגייסים, אירועים ופעילות התנדבותית לרווחת החיילים ברחבי הארץ. בין היתר, ניידות עם מתנדבים נעו בין הבסיסים השונים וחילקו לחיילים פינוקים מרעננים. רשתות ובתי עסק הציעו לחיילים הטבות שונות ועוד.

בהפנינג המרכזי בחניון קריית ההדרכה, אליו מגיעים מדי יום ראשון אלפי חיילים בדרכם לבסיסים שונים בדרום, פגשו החיילים כ-70 מתנדבים ומתנדבות מסניף 'יחד למען החייל' בבאר שבע שקיבלו את פניהם עם ארטיקים, חטיפים ופינוקים. דיג'יי פתח את הבוקר עם מוסיקה טובה וריקודים, האולפן השקוף של "גלגל"צ" שידר מהמקום את התכנית "קולות החיילים."
במקביל, התקיימה פריסה של מאות מתנדבים בתחנות ההסעה השונות ברחבי הארץ שפינקו את החיילים באהבה רבה וצידה לדרך, בתחנת הרכבת בלהבים פגשו המתנדבים כ- 3,000 חיילים בדרכם לבסיסים ופינקו אותם בהפתעות, בתחנת ההסעה בחצור הגלילית הגיעו אלפי חיילים בדרכם לבסיסים בצפון ונהנו מפריסה מושקעת שארגנו המתנדבים.

סניף מתנדבי יחד למען החייל באר שבע מונה קרוב ל 150 מתנדבים רובם פעילים קבועים. חלקם פעילים בזמני חירום. המתנדבים בסניף תושבי ב"ש חתך גילאים מעורב מיסודי ועד הגיל השלישי.

במהלך החודש המתנדבים הרחיבו את פעילות הסניף גם מחוץ לגבולות באר שבע.

יו"ר הסניף ציפורה חלפון מסרה לברנזה: "מדובר בפרוייקט מטורף בכמויות ובגודל.הלב מתרחב וחוצה כל גבול לנוכח החיילים.המתנדבים של סניף באר שבע עושים עבודת קודש.זה לא דבר של מה בכך.הם עוזבים הכל ומגיעים להתנדב והכל עבור החיילים.הם המלאכים המדהימים בכל המערך הזה של יחד למען החייל."

​​​​​​​

​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load