• 23 אוגוסט 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שכר נהגי דן בדרום יועלה ל-43 שקלים לשעה

הסכם עם בין ההסתדרות, מנכ''ל דן בדרום ונציגי העובדים ישפר משמעותית את שכר הנהגים

דן בדרום (צילום: דני בלר)

איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, ועד עובדי דן בדרום והנהלת החברה סיכמו היום (א') כי שכר נהגי דן בדרום יעלה מ-39 שקל ל-41 שקל לשעה. בהמשך, עם אישור משרד התחבורה והאוצר, יגדל שכר הנהגים ל-43 שקל לשעה. הסיכום הושג בין איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, מנכ"ל דן בדרום טל כהן ונציגי ועד עובדי החברה.

דן בדרום היא חברה-בת של דן המפעילה את קווי האוטובוס באזור הנגב הצפוני - אשקלון, קריית גת, קריית מלאכי, שדרות, אופקים, נתיבות, להבים וכן במושבים וקיבוצים באזור. העלאת השכר לנהגי החברה מצטרפת למהלכים נוספים שקידמה לאחרונה ההסתדרות להעלאות שכר משמעותיות לנהגי חברות התחבורה הציבורית, בהן דן, אגד ומטרופולין.

יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן, אמר: "אני מברך את הצדדים על ההסכמות אשר יביאו לשיפור משמעותי בתנאי ההעסקה של נהגי דן בדרום. ההסתדרות תמשיך לתמוך בעובדי התחבורה הציבורית ותחתור למהלכים נוספים המבטיחים את מעמדם במקביל לשיפור הבטיחות והשירות לציבור".

יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, אבי אדרי, ציין: "ההסתדרות ממשיכה להוכיח כי יש בידה להחזיר את המעמד ואת הכבוד למקצוע הנהג. נמשיך להיות בית לכל הנהגים ולא נפסיק לפעול למען המשך שיפור תנאי ההעסקה בענף".

תגובות

End of content

No more pages to load