• 23 אוגוסט 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הבחירות המקומיות - נתיבות: דרעי הודיע כי ש''ס תתמוך ביחיאל זוהר

''אני מברך על החלטת שר הפנים ויו''ר תנועת ש''ס, ח''כ אריה דרעי לחדש את האמון בי כראש העיר בקדנציה הבאה'', אמר זוהר

השר דרעי עם ראש עיריית נתיבות, יחיאל זוהר (צילום: יח''צ)

יו"ר ש"ס, השר אריה דרעי הודיע כעת לראש עיריית נתיבות יחיאל זוהר, כי תנועת ש״ס תתמוך בו לראשות עיריית נתיבות לקדנציה נוספת.

''אני מברך על החלטת שר הפנים ויו"ר תנועת ש"ס, ח"כ אריה דרעי לחדש את האמון בי כראש העיר בקדנציה הבאה ואני שמח על המשך מגמת שיתוף הפעולה והעשיה המשותפת  בין סיעתי הליכוד לבין רשימת שס"ג המאוחדת כולל סיעת יהדות התורה והרבנים המרכזיים הפועלים בעיר מתוך מחוייבות עמוקה להמשך פיתוח ובניין נתיבות לרווחת תושביה'', אמר הבוקר, שלישי, ראש עיריית נתיבות, יחיאל זוהר, בתגובה להסכם המתהווה לתמיכת רשימת ש"ס במועמדותו לקדנציה נוספת לראשות העיר, כפי שסוכם עם ח"כ אריה דרעי.

''עם ההסכמים המתהווים בין סיעת הליכוד בראשותי לבין רוב הסיעות  והמפלגות בעיר בתוכם רשימת שס"ג, ישראל ביתנו, סיעת כולנו ורשימת אחדות, אנחנו משקפים נאמנה את רצון התושבים ומביאים את בשורת אחדות המטרה וזהות הערכים של שוויון וצדק חלוקתי  על יסוד של סובלנות וכבוד הדדי בין כל חלקי האוכלוסיה. יחד, בכוחות משותפים נמשיך להגשים היעדים והאתגרים שניצבים בפנינו להמשך פיתוחה האורבאני של העיר לרווחת תושביה. אני מודה לשר דרעי על האמון ומאחל לכולנו הצלחה והגשמה'', אמר זוהר.

תגובות

End of content

No more pages to load