• 21 יולי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דיווחי גולשים: בלוני תבערה נחתו ליד מוסדות לימוד בנתיבות

על פי דיווחים שונים, בשעות האחרונות נחתו שני בלוני תבערה: אחד בתוך נתיבות, סמוך למוסד לימודי והשני, במכללה הסמוכה לנתיבות

בלון תבערה מעל נתיבות (צילום: רץ בוואצאפ)

נמשך טרור בלוני התבערה בנגב: מדיווחי גולשים עולה, כי בנוסף למוקדי הדליקות שהיו היום ברחבי הנגב, שני בולני תבערה נחתו בנתיבות - במוסד לימודי בתוך העיר ובמכללה הסמוכה לעיר, ללא נזק. מדובר בבלון הליום, שבקצהו מטען בוער, שעד השגיע לנתיבות - כבה. במוסד הלימודי הסמוך לנתיבות, כך עולה מדיווחי גולשים, מדובר בעפיפון תבערה, שגם הוא לא הצליח לגרום נזק.

יום שני, סמוך לחצות, עשרות בלוני תבערה שולחו לעבר ישראל. צילום שפורסם בקבוצת וואצאפ עזתית 
​​​​​​​ 

גם היום נמשכו אירועי השריפות בנגב: בין היתר, כובו שריפות ביער להב, בחניון פורה ובחממות מושב יתד. סוף השבוע היה אחד הקשים מאז תחילת האירועים, עם כ-24 אירועי שריפה. הנזק שנגרם לשדות, לחממות, למוקדי תיירות ולמשק החי גדול. 

מוקדם יותר היום היה ניסיון חדירה. כלי תקשורת פלסטינים דיברו על שני הרוגים מאש צה''ל. לפי דובר צה''ל "כוח צה"ל ירה לעבר ארבעה מחבלים שחצו את גדר המערכת כשהם מצוידים בקאטרים וחומרי בעירה וניסו להצית עמדה נטושה בדרום רצועת עזה".

על פי דובר צה''ל, מלבד ההרוג, יש פצוע  במצב קשה, שהובהל לטיפול, ואחר שנעצר ונלקח לחקירה.

תיעוד ניסיון החדירה לשטח ישראל (קטע וידאו שמופץ ברשתות חברתיות)
​​​​​​​


מסוק ובו אחד הפלסטינים, מגיע לסורוקה (צילום: רשתות חברתיות, ביטחון שדה)
​​​​​​​
​​​​​​​


מהעבר השני של הגבול, בעזה, סוכנות החדשות שיהאב פרסמה סרטון, שזכה לצפיות רבות, של מפגינים רוקדים ריקוד דבקה בקרבת גבול ישראל. 

(צילום: טוויטר שיהאב)

​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load