• 23 אוגוסט 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קיץ אלים בב''ש: כמה שעות אחרי תקיפת נהג מונית - קטטת נשים בבריכה

ויכוח על כיסא נוח בבריכת הקאנטרי בב''ש הפך לתיגרת נשים אלימה. ''גם המאבטחים חטפו מכות, אירוע לא מייצג את המקום'', אומר מנהל הקאנטרי, יוסי בננו

הקאנטרי קלאב בב''ש (צילומים: מתוך אתר הקאנטרי)

קיץ אלים בבאר שבע: ויכוח בין נשים במועדון הקנטרי קלאב בבאר שבע התפתח לכדי תגרה אלימה, פחות מיממה אחרי שנהג מונית הוכה באזכריות והושאר לדמם ברחוב.

תושבת באר שבע שבאה לבלות בקאנטרי קלאב החלה, מסיבה לא ברורה, להתווכח עם נערות שישבו בקרבת הבריכה, ככל הנראה על כיסא נוח. הויכוח התלהט לכדי תגרה אלימה בין האישה לנערות. מאבטחים במקום ביקשו להפריד בין המתקוטטות והוכו גם הם. בסופו של דבר, המשטרה הוזעקה למקום וסרטון מצלמות האבטחה שתיעד את האירוע, הועבר לבדיקה. 

יוסי בננו, מנהל הקאנטרי בבאר שבע, אומר כי הצוותים במקום נהגו כמצופה מהם: ''הקאנטרי קיים בבאר שבע משנת 1974 וריבים היו ולצערי, יהיו. מיד כשהבחינו בעימות בין האישה לנערות, המאבטחים הגיעו למקום, ניסו לדבר ולהפריד וגם הם חטפו מכות. בסוף הפרידו בין המתקוטטות והוזמנה משטרה''.

בננו כועס על האופן בו פורסם האירוע ברשתות, שכלל לא מייצג לדבריו את האווירה הנעימה במקום. המועדון הוותיק משרת את תושבי באר שבע והנגב שנים רבות. אלפי אנשים מבלים במקום, לאורך כל השנה, בבריכה, במתקני הכושר, מכל הגילאים והמגזרים. הנושא מבחינתו מטופל באפס סובלנות.

רק כמה שעות לפני, נהג מונית מבאר שבע הוכה באכזריות על ידי מבלים והושאר לדמם ברחוב. הנהג, מאיר כהן, אסף את המבלים ממועדון לילה בבאר שבע. כשהעיר לאחד מהם על כי טרק את הדלת חזק מדי, התנפלו עליו והיכו אותו בפניו ובגופו. הנהג נזקק לטיפול רפואי. התוקפים לא טרחו אפילו לעזוב את המקום במהירות, אלא נכנסו לבניין קרוב. יממה לאחר האירוע, המשטרה, במבצע מודיעיני מיוחד, הצליחה לעצור את התוקפים.

לאחרונה גם אירוע שני מקרים של תקיפה נהגי אוטובוסים, מבסוף י''א ובתל שבע, בנוסף להשחתה, על בסיס קבוע, של תחנות אוטובוס ולוחות כריזה אלקטרוניים.

''אישית, קרה לי כמה פעמים שהותקפתי על ידי נוסעים, שלא היו מרוצים מהמחיר או מהנסיעה'', אומר גיל, נהג מונית. ''אם אני רואה שמי שעוצר אותי נראה שיכור או מסומם, אני לא אוסף. זה רק צרות. אבל לפעמים גם מישהו שנראה בסדר יכול להתנפל עלייך. צריך לעשות כמו באמריקה ובאנגליה, שם אין מגע ישיר בין הנהג לנוסע ואת הכסף אתה מעביר דרך פתח כזה והכל מצולם. נהגים של מוניות ואוטובוסים הפכו פה לקורבנות של חמומי מוח. אנחנו משרתים אנשים, כל היום, כל השבוע''. 
​​

תגובות

End of content

No more pages to load