• 21 יולי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חזרו לשורשים: ראשוני בני עקיבא במיתר באו לחגוג 30 שנה לסניף

אמנם חלקם כבר לא מתגורר בדרום, אבל כולם זוכרים את הימים הראשונים של סניף בני עקיבא ביישוב ובאו לחגיגה מרגשת, יחד עם התושבים

חוגגים 30 לבני עקיבא במיתר (צילום: מ.מ. מיתר)

תנועת הנוער בני עקיבא שבמועצה המקומית מיתר ציינה השבוע את חגיגות ה-70 למדינת ישראל ושלושים לסניף במיתר עם תושבי הישוב. במסגרת החגיגות הגיעו לבקר המדריכים הראשונים של הסניף במיתר שחלקם כבר לא גרים בדרום.

לכבוד שנת ה-70 למדינת ישראל, ושנת ה-30 לסניף בני עקיבא בישוב, קיימו בסניף בני עקיבא במועצה המקומית מיתר חגיגה המונית עם תושבי הישוב, חברי  הסניף ומשפחותיהם ונציגי המועצה. לאירוע הגיעו המדריכים הראשונים של הסניף שפתחו את הסניף בשנת 1987, עם הקמת הישוב מיתר. במהלך האירוע התקיים מופע של השכבות הבוגרות בסניף.

אורית ווליך, אחראית תנועת בני עקיבא בעמותה לקידום החינוך במועצת מיתר, סיפרה: "כשהתחלתי את התפקיד לפני עשר שנים, סניף בני עקיבא היה בקרוון וכל שירותי הסניף היו בפנים. בשנת 2012 הקימה המועצה את המבנה הנוכחי וכיום יש לתנועת הנוער בני עקיבא במיתר את אחד המבנים היפים ביותר בתנועה בכל הארץ. לפני שנה חנכנו בישוב גם את תנועת עוז לכיתות א'-ג' ובקרוב המועצה תבנה בית עבור חניכי התנועה כמו גם תרחיב את הסניף הקיים של בני עקיבא בעוד 200 מטרים. הפעילות בבני עקיבא מיתר ענפה ושונה מסניפים אחרים. כדוגמת פעילות 'גרעין השמיניסטים' הכוללת גם התנדבות בקהילה, הקמת קייטנות לילדים עם מוגבלויות ועוד.

תגובות

End of content

No more pages to load