• 23 אוגוסט 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נהג מונית הוכה באכזריות - והושאר לדמם ברחוב

מאיר כהן, נהג מונית מבאר שבע, אסף שני גברים ואישה ביציאה ממועדון לילה בעיר. כשהגיעו ליעד, הגברים היכו את כהן באכזריות והותירו אותו לדמם ברחוב. זהו המקרה השלישי, תוך זמן קצר, של תקיפת נהגים בב''ש

נהג המונית הוכה - והושאר לדמם ברחוב (צילום הדמיה: SDragonsloungpik / CC BY SA 3.0)

שוב אלימות כנגד עובדי תחבורה ציבורית בבאר שבע: מאיר כהן, נהג מונית, תושב העיר, הוכה בסוף השבוע האחרון על ידי שני נוסעים, אותם אסף, יחד עם נוספת, ממועדון לילה בעיר. כשהשלושה הגיעו לכתובת בה חפצו, אחד מהם טרק את הדלת. כשכהן העיר לו על כך,שני הגברים התנפלו עליו והיכו אותו וגרמו לו לפציעות בפניו.

כהן העיד כי הוא חשב שעומדים להרוג אותו. הוא התחנן מהם להפסיק, אך שני הגברים המשיכו להכות אותו.  השניים נטשו אותו, צפוע ומדמם, על הכביש ונכנסו לבניין סמוך. 

בשבועות האחרונים יש רצף של תקיפות כלפי נהגים: נהג הותקף באכזריות,  במוטות ואבנים, ביציאה מתל שבע. כמה ימים לאחר מכן, נהג של דן ב''ש הותקף במסוף בשכונה י''א, על ידי חבורת נערים. בנוסף, תחנות אוטובוסים ולוחות אלקטרוניים מושחתים על בסיס כמעט יומי. נהגים, שלא לייחוס, מספרים על קללות, איומים והתנהגות פרועה של נוסעים. באוטבוסים, יש מי שמנסים לנסוע ללא תשלום, מבלי לתקף את הכרטיס. 

עמותת "אור ירוק" פרסמה בשבוע שעבר כי כ-49% מתושבי הדרום נתקלו השנה באירוע של קטטה בכביש. 83% דיווחו כי נתקלו השנה באלימות מילולית ותנועות מאיימות בכביש, 13% מהם נתקלו בכך יותר משש פעמים.

מנכ"ל עמותת אור ירוק, ארז קיטה אמר בשבוע שעבר כי נהיגה עצבנית ובריונית מגבירה את הסיכון למעורבות בתאונות דרכים ובשל כך חייבים לחזק את משטרת התנועה בניידות ובשוטרים נוספים: ''הגברת הנוכחות המשטרתית בכבישים תרתיע את אותם נהגים אלימים מלנהוג בפראות ולסכן את החיים של כולנו בדרכים".

בסורוקה אומרים כי הנהג שפונה לחדר המיון בסורוקה סבל מחבלות בפנים. לאחר טיפול במיון שוחרר לביתו.

מהמשטרה נמסר כי מהלך סופ"ש התקבלה במשטרת ישראל תלונה מנהג מונית בבאר שבע ולפיה משסיים להסיע מס' בליינים אותם אסף ממועדון באזור באר שבע התגלע בניהם סכסוך על רקע כספי והם תקפו אותו, תקיפה מהלכה נחבל בפלג גופו העליון.

במשטרת ישראל נפתחה חקירה תוך שימוש במגוון כלים על מנת לעמוד על טיב האירוע ולהביא למעצר החשודים.

לפני זמן קצר, בפעילות משטרתית נרחבת ומורכבת, אותרו ונעצרו במספר מקומות בארץ (ירושלים, תל אביב, רחובות) שלושה מהחשודים (25,25,27) בתקיפת הנהג.תגובות

End of content

No more pages to load