• 23 אוגוסט 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

האנשים הטובים שמשמחים את חיילי צה''ל בב''ש מדברים

בעיצומו של שבוע ההוקרה למען חיילי צה''ל, ציפורה חלפון והאנשים הטובים העושים איתה במלאכה, התפנו לספר לנו מה זה לתת את הלב ואת הנשמה כבר השכם בבוקר ולזכות בתודה וחיוך. איך אתם יכולים לעזור להם?

מכל הלב. ציפורה חלפון עם חיילים, שזכו לברד בדרך לבסיס (צילום: יחד למען החייל)

התנדב ביחד, למען חיילים.

להיות מתנדב "ביחד למען החייל"  זה לא רק בשביל להעביר את הזמן,  זה לא רק בשביל לנסוע לבסיסים.לפגוש מפקדים.להסתחבק עם חיילים. להתנדב ביחד למען החייל זה  בעצם לתת הרבה מעצמך.זה לוותר על הקפה של הבוקר עם הבעל.חבר או סתם חברה.זה לדעת שתתחילי לבשל הרבה אחרי.זה לדחות את הקניות.להתחיל לנקות שכולן כבר מתרווחות בפיג'מה על הספה בסלון.לחזור לכולם שאת חצי קלאץ. זה לתת מהזמן שלך מבלי לצפות לקבל.זה לוותר על בילויים.על שופינג ועל זמן איכות. זה להתנדב.

סרטון: ככה מפנקים את החיילים בבאר שבע (צילום: יחד למען החייל)


''להיות עייף מת, ועדין לחייך לכל חייל.להיות זמין לכל חייל בודד.לתת מענה 24/7. זה להתנדב'', ככה מסכמת ציפורה חלפון יו"ר מתנדבי יחד למען החייל סניף באר שבע את היום הזה, שישי, אחרי פעילות מבורכת בתחנה המרכזית והרכבת בבאר שבע.

הבוקר היא ומתנדבי הסניף הגיעו כהרגלם ב 07:00 בבוקר כדי לקרר לחיילים את הסופ"ש. לילה קודם לכן הם קיררו בקבוקי שתייה שבבוקר יהפכו לברד,שיטה פרמיטיבית אבל מוצלחת. "לראות את החיילים עם כל הפקלאות  והנשק, מזיעים יורדים מהאוטובוס, שאנחנו מחכים להם עם כוס ברד.והחייל שואל, 'זה לי?', זה שווה את הכל", מספרת סיגל אברהם, חברת הנהלה במתנדבי יחד למען החייל ומתנדבת מרכזית.

הבוקר סניף באר שבע חילק קרוב ל-500 כוסות ברד לחיילים. בעזרתם הנדיבה,  של אור ואביב קופל, הבעלים של מסעדת סמילנסקי בעיר העתיקה.שתרמו אף הם להצלחת הפעולות.

"גם אם אני גמורה מעייפות אחרי לילה ארוך בעבודה.אני לא מוותרת לעצמי בנוגע להתנדבות.זה הכל סדר עדיפויות שלנו.וזאת משימה החשובה ביותר עבורי.אני אוהבת להתנדב זה ממלא אותי", מוסיפה עדנה לימר מתנדבת מרכזית וחברת הנהלה במתנדבי יחד למען החייל.

בסניף מתנדבים מכל הגילאים. רובם הגדול אנשים עובדים או תלמידים שמגיעים במסגרת מחויבות אישית.

המיץ הפך לברד, שיישמח חיילים בדרך לבסיס (צילום: יחד למען החייל)

יוחאי פרץ עובד סורוקה,מתנדב וחבר הנהלה מוסיף: "עד שאתה לא מתנדב אתה לא מבין את המשמעות.יש בזה הרבה מעבר להכל.יש כאן נתינה מלאה וסיפוק אדיר". בחודש האחרון סניף מתנדבי באר שבע בראשות היו"ר ציפורה חלפון עסוקים  בהכנות לקראת האירוע הגדול, שיתרחש בעיר הבהדי"ם במסגרת שבוע ההוקרה..

יחד למען החייל' (הגוף המאוחד של קרן לב"י והאגודה למען החייל) בשיתוף צה"ל מקיים זו השנה השנייה את – "תודה! – שבוע ההוקרה לחיילי צה"ל".

שבוע ההוקרה מתקיים בין התאריכים ה- 27 ביוני 2018 עד ה- 08 ביולי 2018 ויכלול מספר אירועים ברמה הארצית לאוכלוסיות היעד השונות, ועשרות אירועים מקומיים בהובלת הרשויות המקומיות וסניפי המתנדבים שלנו. כמו כן, עשרות רשתות מובילות יציעו לחיילים הטבות צרכניות מיוחדות בהצגת תעודת חוגר.

''בואו בואו בואו'', המתנדבים לא מוותרים על אף חייל (צילום: יחד למען החייל)
​​​​​​​

מטרת שבוע ההוקרה היא להוקיר תודה והערכה לחיילי החובה בצה"ל ובגופי הביטחון השונים על פועלם ומסירותם לשמירה על ביטחון מדינת ישראל.

בנוסף לאירועים יתקיימו מגוון פעילויות ברחבי הארץ לטובת החיילים. ניידות "כוורת", רשת חנויות הנוחות לחיילים של 'יחד למען החייל' תציע מבצעים אטרקטיביים וכן מספר מוצרים במחיר מסובסד של שקל אחד בלבד.

ניידות מיוחדות נוספות, בתרומת ארגונים שונים מהארץ והמעולם, יעברו בין מוצבי צה"ל השונים עם "אוטו גלידה" מיוחד שיגיע לפנק את החיילים בשטח, מתנדבים יפגשו את החיילים בתחנות ההסעה, ביקור חיילים מאושפזים, עמדות כתיבת ברכות לחיילים במרכזי קניות, מסיבות מקומיות וכו'.

בתי עסק ורשתות, בכל הארץ נרתמו לקראת שבוע ההוקרה ומציעים לחיילים הטבות והנחות במגוון רחב של תחומים – הטבות בבתי קפה ברשתות אופנה, במסעדות, בפעילויות פנאי ועוד.

אם אתם מעוניינים להתנדב ביום הזה.אנחנו נשמח לחבק אתכם. פרטים בדף הבית שלנו ''יחד למען החייל סניף באר שבע''.

תגובות

End of content

No more pages to load