• 23 אוגוסט 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נחת לתושבי דימונה: קאנטרי קלאב ראשון נחנך בעיר

קיץ נעים מצפה לתושבי דימונה עם חנוכתו של הקומפלקס, אשר מציע מתקני כושר ונופש פעיל ברמה הגבוהה ביותר והוא חלק ממתחם שהולך ונבנה סביב האגם בעיר

חותכים את הסרט: ראש העיר ורבה של דימונה יחד עם אורחים נכבדים (צילום: דוברות עיריית דימונה)

יום חג בדימונה: השבוע נחנך מועדון הקאנטרי הראשון בעיר, קומפלקס מושקע, עם מתקני ספורט, סאונה, חדרי כושר, אשר יחבור אל מתחם מושקע, עם מסעדות, בתי קפה ועוד, סביב האגם שהוקם בעיר. 

הקאנטרי  - בית הפיס לפנאי ולספורט, מציע גם בריכות ג'קוזי, חדרי סאונה יבשה וגם רטובה, חדרי התעמלות וכמובן - מזנון. הקאנטרי נחנך במעמד חברי הנהלת העיר והעומד בראשה, בני ביטון, חברי מועצת העיר, יו"ר דירקטוריון מפעל הפיס – האלוף עוזי דיין ובכירים ממשרד הבינוי והשיכון וכן הרב הראשי לדימונה, הרב שלום דיין, אשר ניצח על הצדדים הרוחניים של הטקס כמו קביעת מזוזה. בדברי ברכתו שיבח יו"ר דירקטוריון מפעל הפיס עוזי דיין את העשייה והתנופה וההתפתחות של העיר דימונה: ''במקרה אכן מדובר במבנה וציוד מן הטובים בארץ שדימונה ותושביה יכולים להשתבח בהם. וכאשר מדובר בדימונה – ניתן לומר גם הפוך, "חן יושביו (תושבי דימונה) על המקום".

ראש עיריית דימונה, בני ביטון, ציין בדברי ברכתו את המאמצים שהושקעו כדי לתת מענה הולם לפנאי ולספורט עבור התושבים, והוסיף ברכות לכל מי שידו הייתה בתכנון  ובהקמה ובחנוכת המקום.

רב העיר הרב שלום דיין הוסיף ברכה מתובלת בפסוקים מהמקרא, ובירך יחד עם יו"ר מפעל הפיס עוזי דיין שהחיינו בקביעת המזוזה במקום. לחנוכה הגיעו רבים מתושבי העיר שניתנה להם ההזדמנות לעמוד מקרוב אחר המבנה, טיבו והשירותים אותם יעמיד לרשותם, ולאלה יתווסף בקרוב מתחם של מסעדות, באולינג, וכך יקיף המתחם ויכלול את האגם, הקאנטרי והבאולינג, מה שיהיה בהחלט מתחם הפנאי והספורט של דימונה. לילדים והוריהם דאגו ברשות למשחקים, מתחם מתנפחים וכמובן אמנים החביבים על הילדים, סבא טוביה, מיקי ואחרים שהופיעו וריגשו הן את הילדים והן את ההורים.

אריאל משעל, מנכ״ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, שנבצר ממנו להגיע בשל התחייבויות קודמות, שלח את ברכתו ודבריו: "אנו שמחים וגאים על חניכת הקאנטרי קלאב הראשון בדימונה, בייחוד בימי ראשית החופש הגדול. נמשיך לפעול ביתר שאת לטובת צמצום הפערים בין הנגב, הגליל והפריפריה לבין המרכז. הקמת הקאנטרי בדימונה תפתח אפשרויות חדשות לתושבי העיר והמרחב אשר ראויים לתשתיות טובות, לפחות כמו במרכז. המתקנים המתקדמים יסייעו לפיתוח הנוער והספורט באזור".

עלות הקמת המתחם מוערכת בכ-30 מיליון שקלים אשר מומנו בשותפות של משרד הבינוי והשיכון, המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, עיריית דימונה ומפעל הפיס.


תגובות

End of content

No more pages to load