• 23 אוגוסט 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''למגר ההשתוללות בכבישי הנגב'': חברי הפצוע בצומת שרה מדברים

ליאל לוגסי ובן זוגה אופק עמר עצרו בצד הדרך בגלל תקלה במכוניתם, כשרכב שבא מאחוריהם במהירות פגע באופק ופצע אותו קשה. חברם אומר, כי מה שקורה בכבישי הנגב גובל בהפקרות

מכוניתו של אופק, אחרי התאונה (צילום: פייסבוק)

המחיר הקשה של ההשתוללות בכבישי הנגב: את השבועות הקרובים יצטרך לבלות אופק עמר, צעיר מבאר שבע, חייל משוחרר, בטיפולים ובשיקום, אחרי שרכב פגע בו כשניסה לטפל בתקלה במכונית בה נסע עם חברתו ליאל לוגסי. המקרה אירע ביום שני האחרון, בין חוצות להב לצומת עמק שרה, מעט אחרי השעה 23:00. תקלה ברכבו אילצה אותו לעצור בדרך, הוא נהג על פי הנוהל, שם משולש אזהרה, חברתו סייעה לכוון ולסמן לנהגים, כאשר לפתע, כאילו משום מקום, הגיח רכב, נהוג על ידי נהג מפזורה ופגע ברכבם. אופק נפצע. הוא הובהל לסורוקה כשהוא סובל מפגיעה קשה ברגליו ובראשו. הוא הוכנס לחדר ניתוח והועבר למחקה לטיפול נמרץ. חברתו מספרת, כי הפגיעה ברגליו קשה. הנהג ברכב הפוגע נפצע אף הוא ונזקק אף הוא לטיפול רפואי. רק בתום הטיפול, ניתן יהיה לחקור אותו. המשטרה חוקרת את המקרה. תאונות קשות מתרחשות במרחב הנגב על בסיס כמעט יומי. 

אופק עמר בבית החולים (צילום: פייסבוק)

''למה לא מטפלים במכה הזו, כי זה לא תל אביב? למה לא מטפלים במכת תאונות הדרכים בנגב? זוג חברים שלי, אופק עמר וליאל לוגסי נפלו קרובן לנהיגה הלא זהירה, להפקרות הבדואית בכבישים'', אומר חברם דניאל עמר. ''לפני כמעט שבוע כאשר נתקעו השניים עם הרכב בכביש דימונה-באר שבע החליט תושב הפזורה עם רכב יוקרה שבא לו לבחון את יכולות הרכב ולהאיץ למהירות של כמעל ל-160 קמ"ש. זה לא דבר חדש, כבר התרגלנו. אבל הוא לא לקח בחשבון שיש אנשים נורמאליים שרוצים להגיע למחוז חפצם בשלום ובנחת. הוא נכנס בהם בחוזקה ועוד ניסה להימלט לאחר מכן'', אומר דניאל.
''כל יום תאונה,כל יום רכבי הונדה ומאזדה בלי לוחיות זיהוי קופצים מהשטחים לכבישים ושלא נדבר על המרוצים ביניהם שכדי להגיע ראשונים. הם ירמסו את כל מי שנמצא בדרך'', מוסיף דניאל.

ליאל לוגסי ואופק עמר (צילום: פייסבוק)

ליאל לוגסי מספרת כי הנהג הפוגע נשאר במקום, אבל חבר שלו, ככל הנראה בעל הרכב, הגיע לזירת התאונה וניסה להזיז את הרכב הפוגע: ''הנהג לא יכל לברוח כי הרכב שלו נפגע, אבל מישהו אחר מהפזורה ניסה להזיז את הרכב והתווכח עם הנוכחים בסביבה. כניראה שהוא בעל הרכב. רצה לקחת את הרכב משם, שלא יצלמו או יקחו פרטים''.

''אופק עבר ימים קשים ממש. הוא היה בטיפול נמרץ ורק אתמול הועבר למחלקה. הרגל שלו במצב לא טוב והוא סובל מחבלה בראש'', מספרת ליאל.  בן לוגסי, אחיה, הגיע לזירת התאונה ולדבריו, נגנבו מהמכונית מערכת שמע ומסמכים על ידי נוכחים במקום.

המקרה נמצא בחקירת משטרה: הנהג הפוגע נפצע אף הוא. נודע כי חקירתו תתחדש כשיהיה במצב בריאותי ​​טוב יותר. ממה שעולה עד כה מהחקירה, הנהג הפצוע לא ניסה להמלט, כי לא היה מצב לכך. נהגים שהיו מעורבים לא מושארים במעצר, אלא אם יש להם עבר בתחום ודינם נקבע בבית המשפט. מעצר אינו מהווה ענישה וענישה מוטלת רק לאחר שנבדקו כל הראיות.


תגובות

End of content

No more pages to load